Rondo lyderis Fara
A. Ivanauskas-Fara su žmona Rima (nuotr. TV topas)

Šį trečiadienį LRT televizijos laidos „Gyvenimo spalvos“ herojumi taps dainininkas, grupės „Rondo“ siela Aleksandras Ivanauskas-Fara. Vyras ne tik skirs dieną savanorystei Kauno hospiso namuose, bet ir atvirai papasakos apie gyvenimą sukrėtusius praėjusius metus.

„2019-ieji man buvo tragiški: tymai, dvi chirurginės operacijos, netekau mamos. Per tuos metus buvo labai daug skausmingų įvykių, bet 2020-ieji prasidėjo labai gerai. Galų gale, ir su tomis operacijomis patekau į labai geras rankas. Mane taip prižiūrėjo, net neįsivaizdavau, kad taip gali būti. Medikams jaučiu didžiulę pagarbą“, – laidoje kalbės Aleksandras.

Savanoriauti hospise Aleksandrą paskatino mamos liga. Ją su artimaisiais prižiūrėjęs muzikantas patyrė, kokia vertinga tokiais atvejais gali būti pagalba iš šalies. Laidos, kuri buvo filmuojama prieš pradėjus plisti koronavirusui, metu Aleksandras aplankys daug metų ligos surakintą ponią Fatiniją.

„Aš suprantu, kad reikia turėti laiko ir galimybių padėti kitiems, bet jei turi – ar šiaip sėdėsi nieko nedarydamas namuose, o gal padėsi? Pažįstu žmonių, kurie tiesiog padeda savo kaimynams. Eidami į parduotuvę ir kaimynui kažko parneša, pakviečia gydytoją, pažiūri. Įvairių yra dalykų, tai bent apsižvalgykit aplinkui, kaip jūsų kaimynai gyvena, gal kažkam labai blogai“, – apie pagalbą kitiems kalbės A. Ivanauskas.

Laida „Gyvenimo spalvos“ rodoma trečiadieniais 19.30 val. per LRT televiziją. Sėkmingi žinomi Lietuvos žmonės dienai tampa savanoriais. Dalydamiesi savo gyvenimo patirtimi ir laiku jie ne tik padeda tiems, kuriems reikalinga pagalba, bet ir patys iš naujo susipažįsta su savimi.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].