Dujos

Vilnius, gegužės 28 d. (ELTA). Nuo liepos 1 dienos už kubinį metrą gamtinių dujų vartotojai vidutiniškai mokės 15–23 proc. mažiau, pranešė Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).

Kaip nurodė taryba, gamtinių dujų tarifo kintamoji dalis mažėja dėl prognozuojamos 33,08 proc. mažesnės gamtinių dujų importo kainos: šių metų antrąjį pusmetį į tarifus įtraukiama kaina yra 5,68 euro už megavatvalandę (MWh), kai pirmąjį pusmetį siekė 17,17 euro už megavatvalandę.

Taip pat vartotojams grąžinama 0,72 mln. eurų suma, kuri susidarė dėl į praėjusiais metais buitiniams vartotojams įskaičiuotos didesnės gamtinių dujų importo kainos, nei faktiškai bendrovė mokėjo už importuojamas gamtines dujas.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].