telefonas

Vilnius, balandžio 1 d. (BNS). Telekomunikacijų bendrovei „Bitė“ priklausanti interneto tiekėja „Mezon“ nebeplėtos bevielio ryšio tinklo „Wi-Fi“ technologijos.

Dėl to bendrovė ketina atleisti daugiau nei 30 darbuotojų, apie tai ji pranešė Užimtumo tarnybai. Jie į „Bitės“ grupę atėjo šių metų pradžioje iš valstybės valdomo Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro), iš kurio „Bitė“ įsigijo „Mezon“ verslą.

„Mezon” nusprendė nebeplėtoti „Wi-Fi“ technologijos, nes jos potencialas ribotas, o palaikymo kaštai labai dideli. Nepaisant to, paslauga esamiems klientams bus užtikrinama taip pat, kaip ir iki šiol, nutraukiama tik paslaugos plėtra“, – BNS sakė „Mezon“ atstovė Eglė Girdauskaitė.

Anot jos, klientams, kurie šiuo metu naudojasi „Wi-Fi“ technologija, ilgainiui bus pasiūlytos  pažangesnės LTE ir 5G technologijos.

„Mezon“ atstovė sako, kad dėl šių pokyčių atsiranda perteklinių funkcijų.

„Su esamais darbuotojais sąžiningai atsiskaitysime, konkrečias sąlygas jau esame sutarę su visais „Mezon“ paliekančiais kolegomis“, – sakė E. Girdauskaitė.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu bendrovėje „Mezon“ dirba 150 žmonių. Į „Bitės“ kontroliuojamą įmonę, užbaigus sandorį su Telecentru, perkelta daugiau nei 150 darbuotojų.

„Bitė“ „Mezon“ verslo įsigijimo sandorį iš valstybės įmonės Telecentras užbaigė pačioje praėjusių metų pabaigoje. Anksčiau šį mėnesį atskleista, kad už šį verslą „Bitė“ sumokėjo 30 mln. eurų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].