Ryga

Ryga, rugsėjo 15 d. (BNS). Latvijos vyriausybė antradienį pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui sutrumpinti atvykstančiųjų iš paveiktų šalių izoliavimosi laiką nuo 14 iki 10 dienų, išskyrus numatytas išimtis.

Į Latviją iš tokių valstybių atvykusieji galės aštuntą dieną nuo atvykimo atlikti COVID-19 testą, o jo neigiamo rezultato atveju 11-ą dieną nutraukti izoliavimąsi.

14 dienų saviizoliacija ir toliau bus taikoma žmonėms, turėjusiems kontaktą su užsikrėtusiais COVID-19, taip pat švietimo, medicinos ir socialinės rūpybos centrų darbuotojams, tiesiogiai kontaktuojantiems su kitais žmonėmis.

Latvijos sveikatos apsaugos ministrė Ilzė Vinkelė antradienį pareiškė, jog Latvija neturėtų didinti sergamumo COVID-19 ribos nuo 16 iki 25 atvejų 100 tūkstančių žmonių, kad nustatytų šalis, iš kurių atvykus būti taikomas reikalavimas izoliuotis.

Ji priminė, kad Ekonomikos ministerijos iniciatyva šį klausimą vyriausybė jau svarstė, tačiau dauguma ministrų tokiam pokyčiui nepritarė.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].