Michaelis Jordanas
ELTA nuotr.

Čikaga, birželio 6 d. (dpa-ELTA). Krepšinio legenda Michaelis Jordanas per ateinančius dešimt metų kovai su rasizmu skirs 100 mln. dolerių (88 mln. eurų). Pinigai atiteks organizacijoms, kovojančioms už lygybę, socialinį teisingumą ir švietimo galimybes, pranešė M. Jordano atstovė.

57-erių M. Jordanas jau prieš tai pareiškė esantis, „liūdnas, persmelktas skausmo ir tiesiog įtūžęs“ dėl brutalios afroamerikiečio George‘o Floydo mirties Mineapolyje. Jo mirtis nuo policininko rankos sukėlė protestų bangą prieš rasizmą ir policijos smurtą JAV.

„Juodaodžių gyvybės yra svarbios. Tai nėra kontraversiškas teiginys. Kol giliai įsišaknijęs rasizmas (…) mūsų šalyje nebus visiškai išnaikintas, mes toliau saugosime juodaodžių žmonių gyvybes“, – sakoma šešiskart NBA čempiono pareiškime.

M. Jordano turtas vertinamas 2,1 mlrd. dolerių.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].