Stano
Alfa.lt nuotr.

Karantino laikotarpiu sunkumus išgyvena ne vienas pramogų pasaulio atstovas. Nors Vyriausybė nuo gegužės 30 d. jau leido organizuoti nedidelius renginius atvirose erdvėse, atlikėjo Stano tai nenudžiugino. Žinomas vyras teigė pasiilgęs savo darbo ir koncertuotų net ir nemokamai.

Apie dabartinę situaciją kultūros srityje savo mintimis atlikėjas dalijosi feisbuke.

Parduotuvės, prekybos centrai, visokie kitokie centriukai jau atvėrę kurį laiką duris. Socialiniai tinklai knibžda foto ir video, kur tos vietos prikimštos žmonių. Neprasibrausi. O kultūros renginių vis dar neleidžia. Aš pasvarsčiau. Kas pavojingiau – nueiti į parduotuvę ar į teatrą, koncertą.

Parduotuvėje per dieną apsilanko tūkstančiai skirtingų žmonių. Jie liečia produktus rankomis, stumia vežimėlius, atsiskaitydami veda pin kodus. O dar kasininkės, kitas personalas. Po to visko dezinfekuoti ir išvalyti neįmanoma. Ir vėl nauja diena, ir nauji tūkstančiai. Į teatrą ar koncertą bilietą perka dažniausiai internetu.

Aišku, yra argumentas, kad parduotuvė yra būtinas reikalas, o teatras – ne. Bet ar tikrai menas mažiau svarbus nei visokie papuošalai, grožio salonai ir puodai? Niekas iš mūsų nežino, kaip šitoje situacijoje elgtis yra teisinga. Nežino nei Stano, nei Veryga, nes dar niekada nebuvome šitoje situacijoje. Todėl nieko neteisiu ir nekaltinu, bet atkreipiu dėmesį.

Galbūt jau metas?“ – socialiniame tinkle rašė Stano.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].