JAV krepšinio legendos M. Jordano sportinių batelių pora aukcione parduota už 560 000 dolerių
Saudi24.news nuotr.

Niujorkas, gegužės 18 d. (dpa-AFP-ELTA). Aukcione JAV už rekordinę sumą parduota amerikiečių krepšinio legendos Michaelio Jordano sportinių batelių pora. Už juos paklota 560 000 dolerių (beveik 520 000 eurų), sekmadienį pranešė „Sotheby‘s“ aukcionų namai. Bateliai buvo vertinami 150 000 dolerių. Juos įsigijo anonimu norėjęs likti interesantas.

„Air Jordan 1“ yra pirmasis modelis, kurį sportinių prekių gamintoja „Nike“ 1985 metais pagamino specialiai M. Jordanui. Krepšininkas juos avėjo pirmajame savo NBA sezone. M. Jordanas, kuriam dabar yra 57-eri, su Čikagos „Bulls“ šešiskart tapo NBA čempionu.

Ligšiolinis sportinių batelių kainos rekordas buvo 437 000 dolerių. Tokios sumos 2019- taip pat „Sotheby‘s“ aukcione nepagailėjo vienas Kanados kolekcininkas. Tai buvo 1972 metų gamybos „Nike“ bateliai „Moon Shoe“. Tačiau priešingai nei dabar parduota pora, jų niekas neavėjo.

ELTA

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].