Eorovizija
ELTA nuotr.

Roterdamas, birželio 15 d. (dpa-ELTA). Šiais metais atšaukto „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas vyks  Roterdame 2021 metų gegužės 22 dieną. Abu pusfinaliai numatyti gegužės 18 ir 20 dienomis, pirmadienį pranešė konkursą transliuojanti Nyderlandų TV sotis. Renginio vieta nesikeis.

65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas turėjo vykti šių metų gegužę, tačiau dėl koronaviruso krizės buvo atšauktas. Konkursą turėjo surengti Nyderlandai, nes jų atstovas Duncanas Laurence‘as pernai su daina „Arcade“ triumfavo Izraelyje vykusiame „Eurovizijos“ finale.

Mažiausiai 17 šalys kitais metais į Roterdamą ketina siųsti tą patį kandidatą, kuris buvo pasirinktas šių metų konkursui. Tačiau taisyklės nurodo, kad visi atlikėjai turės pristatyti naują dainą.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].