vakcina korona pinigai

Vilnius, gegužės 19 d. (BNS). Alytaus policija aiškinasi, kas mieste užklijavo plakatus, susijusius su skiepijimu nuo COVID-19 ir galimybių pasu, kur taip pat vaizduojamas ir Adolfas Hitleris.

Alytaus apskrities policijos atstovė spaudai Kristina Janulevičienė trečiadienį informavo BNS, kad administracinė teisena dėl nacistinių simbolių platinimo ar demonstravimo pradėta gegužės 15 dieną.

Viename nedideliame, juodai baltame plakate vaizduojamas nacistinės Vokietijos vadovas ir parašyti žodžiai – „Skiepytiems į pečių nereiks“.

Kitame didesniame, spalvotame plakate, kuriame matyti koronastop.lt ir Vyriausybės simbolika, A. Hitleris vaizduojamas su užrašu – „Tu to vertas. Leisk sau daugiau su galimybių pasu“.

Anot policijos atstovės, šiuos plakatus ant reklaminio stendo Antano Jonyno ir Lauko gatvių sankryžoje patruliuodami pastebėjo policijos pareigūnai, taip pat plakatai pastebėti ant reklaminio stendo Lauko gatvėje ir ant tvoros Vilniaus gatvėje.

Dar vienas plakatas su A. Hitlerio atvaizdu trečiadienį užfiksuotas Tvirtovės ir Vingio gatvių sankryžoje. K. Janulevičienė teigė, kad į šį plakatą policija jau sureagavo.

Alytaus miesto savivaldybei situacija dėl plakatų su A. Hitlerio atvaizdu žinoma, plakatus dar trečiadienį ketinama pašalinti, tačiau nepavyko nustatyti plakatus priklijavusio asmens.

„Taip, situacija žinoma. Atsukome kamerų įrašus, bandėme nustatyti, kas tuos plakatus klijuoja. Visgi, to padaryti nepavyko. Kameros arba buvo nukreiptos į kitas vietas, arba ten jų visai nebuvo. Mūsų miesto ūkio skyrius tuos plakatus ketina pašalinti dar šiandien“, – BNS sakė Alytaus mero patarėja Agnė Mankevičiūtė.

Už nacistinių ar komunistinių simbolių platinimą ar demonstravimą gresia 150-300 eurų bauda.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].