Žurnalinis staliukas, pagamintas iš nenuspėjamų medžiagų. Jis tikrai išskirtinis

Žurnalinis staliukas, pasigamintas pačių rankomis, tikrai bus pats mieliausias. Be to, jam nereikės daug išlaidų. Patikėkite, žemiau esanti idėja yra tai, ko jums reikia! Stalas bus tiesiog nuostabus, neįprastas ir pagamintas iš nenuspėjamų medžiagų.

REKLAMA

Stalviršiui galite naudoti įprasta faneros lentą. Norint užtikrinti patikimumą, ją reikia nušlifuoti.

žurnalinis staliukas

Ir, žinoma, nulakuoti. Prieš lakavimą taip pat galite nudažyti, tačiau tai neprivaloma.

REKLAMA

O stalo rėmas bus taburetė! Nuimkite jos kojas ir prisukite arba kitaip pritvirtinkite ratukus. Norėdami, kad geriau laikytų, jei naudojote klijus, o ne varžtus, pritvirtinkite papildomas apsaugas.

žurnalinis staliukas

Sėdynė, likusi nuo taburetės, puikiai atstos papildomą lentyną. Taip pat ji bus kaip dekoratyvinis elementas, uždengiantis ratukus. Priklijuokite ją stipriais klijais.

REKLAMA

Jei neturėjote varžtų, tai tais pačiais klijais pritvirtinkite būsimo staliuko ratukus. Ant viršaus uždėkite ką nors sunkaus, kad klijai gerai sukibtų.

REKLAMA

žurnalinis staliukas

Kaip matote, žurnalinį staliuką pasidaryti labai lengva!

REKLAMA

Vaizdo įrašas:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].