Būtinybė, tikriausiai, yra išradingumo motina, ir mes negalėtume sugalvoti jokios geresnės priežasties būti novatoriškiems, nei pabandyti išsiaiškinti, kaip visas gyvenimas turėtų tilpti vos 40 kvadratinių metrų erdvėje. Tai skamba kaip labai mažas gyvenamasis plotas, bet tūkstančiams žmonių tokiuose miestuose kaip Niujorkas ir ypač Manheteno rajonas, tai yra visiškai normalu.

REKLAMA

Kai Ericas Schneideris tapo vienu iš tokių mažų butų savininku, jis paprašė „NormalProjects“ architektų Michaelo Cheno ir Kari Andersono sukurti keturis skirtingus kambarius, kurie tilptų vienoje erdvėje.

Žemiau esančiame vaizdo įraše pamatysite baigtą viso šio projekto rezultatą!

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.