Kai Martinas Brownas susilaukė mažojo sūnaus, jo žmonos mamai iškilo tokia problema – ji norėjo gyventi kuo arčiau šeimos, tačiau neturėjo nei pinigų, nei galimybių atlikti tokį didelį žingsnį viena. Tačiau jos dukters gero vyro dėka, problema dabar jau išspręsta!

REKLAMA

Šeimos garažas anksčiau buvo naudojamas kaip senų daiktų laikymo vieta. Todėl Martinas pamanė, kad tai galėtų būti naujasis uošvės butas. Tai galėjo būti niekam tikusi idėja, tačiau įdėjus daug darbo ir fantazijos, tai tapo įmanoma! Martinas pradėjo remonto darbus, o jo darbo rezultatai dabar žavi meistrus visame pasaulyje!

Garažas yra tik 13 kv.m., tačiau atrodo daug didesnis, kai gali pamatyti jo vidų. Martinui prireikė visų metų planavimui ir dar šešių mėnesių, kol jis užbaigė nuostabią dovaną savo uošvei.

Jis paruošė apšvietimą, dideles stiklines duris, naują, patogią sofą ir net palėpę! Ten yra lova, naktinis staliukas – ir puiki vonia!

Žiūrėkite patys toliau pateiktame vaizdo įraše, ir nedvejodami pasidalykite šiuo straipsniu su draugais „Facebook“ tinkle!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].