Jei galėtumėte pailsėti nuo darbo ir nukeliauti į bet kurią pasaulio vietą, kur jūs vyktumėte?

REKLAMA

Kai kurie, galbūt, pasirinktų tokius didmiesčius kaip Niujorkas ar Paryžius. Kiti mieliau ištiestų kojas ar jas  šiltai laikytų karštame smėlyje, kokiame atogrąžų rojuje – pavyzdžiui, kokioje nors įspūdingoje saloje, kurioje gyvena tik besišypsantys žmonės!

Jei manęs kas paklaustų, kur aš norėčiau pabėgti, tikrai pasirinkčiau jaukų namelį kalnuose. Laimei, išradinga kompanija iš Misūrio, vadinama „Custom Container Living“, specializuojasi statant mažus, patogius namelius, kuriuos kiekvienas gali sau leisti įsigyti… Tačiau juos stato ne staliai iš medžio.

Statybininkai naudoja senus jūrinius konteinerius ir paverčia juos privačiomis mažomis erdvėmis, kurios yra nepaprastai jaukios ir patogios. Ir jūs galite juos pasistatyti beveik bet kur!

Skaitykite toliau ir pamatysite vieno iš šių naujausių modelių nuotraukas. Tai nuostabus namelis, kuriame galėsite mėgautis atpalaiduojančiomis akimirkomis su savo šeima!

REKLAMA

Kaip matote iš namelio išorės, jis išlaiko konteinerio formą, ir tai yra vienintelis dalykas, kuris užsimena apie tai, kas čia buvo anksčiau.

Kai tik namelis nuplaunamas ir apšiltinamas, tada nuo viršaus iki apačios jis dailiai apklijuojamas medžio dailylentėmis ir sudedami gražūs mediniai langai.

REKLAMA

Jei įžengsite pro duris, pirmiausia rasite labai jaukią svetainę.

Daug baldų čia nėra – tik sofa, plokščiaekranis televizorius ir išmanūs sprendimai, skirti tam, kad būtų kuo daugiau vietos spintai.

REKLAMA

Už sofos galite pamatyti didelį langą, dėl kurio salonas užsipildo natūralia šviesa.

REKLAMA

Ar mes jau minėjome, kad namelis visas ir viduje yra iškaltas medžiu? Tai nepaprastai jauku!

REKLAMA

Virtuvėje yra kriauklė, mikrobangų krosnelė, orkaitė ir sulankstomas virtuvės stalas.

Šie jūriniai konteineriai labai primena tradicinius namukus, kuriuos dauguma vaikystėje turbūt esame aplankę! Tai gali priminti gerus prisiminimus!

REKLAMA

Šiame mažame namelyje taip pat yra laiptai (kuriuose yra įmontuotos spintelės), vedantys į mažą miegamąjį viršuje.

REKLAMA

Palėpėje yra įrengti elektros lizdai, daiktų laikymo vietos ir net keturi langai, įleidžiantys daugiau šviesos.

REKLAMA

Miegamajame yra vieta dvigulei lovai ir yra dar vienas plokščiaekranis televizorius.

Tai puiki vieta mėgautis puodeliu karštos kakavos ir geru filmu po ilgos dienos miške!

REKLAMA

Pasak „Custom Container Living“, visus šiuos namelius lengva prižiūrėti, jie fantastiškai gerai laikosi, esant blogam orui ir yra pritaikyti, kad į vidų neįskristų įkyrūs vabzdžiai.

REKLAMA

Kadangi jų dydis taip pat yra palyginti mažas, jų gabenimas nedaug kainuoja. Jei įdomu, kiek turite sutaupyti, kad galėtumėte įsigyti savo mažą svajonių namelį, turėtumėte turėti maždaug 35 000 eurų.

Kur jūs norėtumėte pastatyti savo svajonių namelį?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].