Studentė bendrabutyje gavo baisiausią kambarį. Pažiūrėkite, kaip jis atrodo po mėnesio

Mergina labai džiaugėsi, jog įstojo į universitetą. Kadangi ji neturėjo savo buto, universitetas davė jai kambarį bendrabutyje. Tačiau studentė, išvydusi kambarį, neteko žado… Jis buvo labai netvarkingas ir atrodė ilgą laiką apleistas.

Jai buvo paskirtas blogiausias kambarys bendrabutyje, nes jokių kitų nebebuvo likę. Studentė ilgai negalvojo, vos po kelių dienų ji pradėjo kambaryje daryti remontą ir purvinus 10 kvadratinių metrų pavertė svajonių kambariu.

Buvo akivaizdu, kad kambarys seniai apleistas. Jis tikriausiai nebuvo atnaujintas nuo tada, kai buvo pastatytas bendrabutis. Sienos buvo pageltusios, aprašinėtos ir apklijuotos popieriaus lapeliais. Kambario viduryje buvo didelis juodas langas, ant kurio buvo grotos.

Studentė nepasidavė. Kitą dieną ji nusipirko nebrangių dažų ir visokiausių valymo priemonių. Kelias savaites ji sunkiai dirbo, tačiau rezultatas tikrai buvo vertas pastangų.

studentė

Sunkiausi dalykai buvo sienos ir lubos. Pirmiausia reikėjo nugramdyti senus dažus ir tik tada uždažyti naujus. Langui taip pat reikėjo restauracijos, tačiau bendrabutis neleido įdėti naujo…

Mergina jį išvalė ir nusprendė sieną uždengti užuolaidomis, kad paslėptų groteles ir seną medieną. Siekdama geresnio apšvietimo ir jaukumo, ji už užuolaidų pakabino paprastas lemputes.

Per mėnesį kambarys tapo neatpažįstamas. Visi baldai turėjo būti atnaujinti. Mergina nuėjo į pigią interjero parduotuvę ir ten nusipirko paprasčiausią stalą, lovą ir komodą.

studentė

Kokie puikūs pokyčiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].