Neseniai pamatėme šias nuotraukas internete ir pamanėme, kad mums tiesiog reikia jomis pasidalinti su jumis.

Žinoma, aplink yra daug įdomių konstrukcijų, tačiau ši buvo gana unikali, palyginti su tuo, ką matėme anksčiau. Šį japonišką namą suprojektavo puikūs „Mizuishi Architects Atelier“ architektai. Namas tinka 3 asmenų šeimai, o jo bendras plotas yra 55 kvadratiniai metrai.

Remiantis „The Guardian“ atliktu tyrimu, tokie unikalūs namai yra labiau paplitę Japonijoje, nes namų savininkai ir architektai gali sau leisti pastatyti namus, kurie greitai neišeitų iš mados. Be to, jie sukūrė dizainą, kuris puikiai atlaiko dažnų žemės drebėjimų riziką!

Dėl to padidėjo profesionalių architektų paklausa. Japonijoje vidutiniškai 1000 gyventojų tenka 2,5 architekto. Pavyzdžiui, JAV tas pats rodiklis yra 0,33 architektai 1000 gyventojų.

„Mizuishi Architects Atelier“ architektai atliko fantastišką darbą, suprojektavę šį požeminiams smūgiams atsparų namą!

Namas buvo pastatytas ant trikampio sklypo. Nekilnojamojo turto kaina buvo prieinama, tačiau pastatyti tokio tipo namą buvo sudėtinga.

3 aukštų namas su įrengtais langais įsileidžia į namo vidų daug šviesos. Todėl dėl šviesos namas atrodo šiek tiek erdvesnis.

Bet ar tikrai toks siauras namas gali būti patogus gyventi?

Atsakymas yra užtikrintas – TAIP!

Bažnyčios bokšto tipo mansarda puikiai tinka kaip žaidimų kambarys vaikams, tačiau taip pat gali būti naudojamas kaip biuras ar svečių kambarys.

Dėl stataus lubų kampo namas atrodo didesnis ir erdvesnis.

Pirmame aukšte yra miegamieji, svetainė ir virtuvė.

Name yra atviros lovos – kaip tam tikras studijų tipo namo sprendimas. Taip siekiama sumažinti sienų skaičių, kad kambariuose nesijaustų uždarumo ir ankštumo.

Bet aplink miegamojo zoną yra užuolaidos, todėl ten jaučiamas tam tikras privatumas.

Virtuvėje yra daug vietos ir erdvės.

Šiuolaikinės patalpos ir elegantiškas dizainas suteikia namui tvarkingumo ir erdvumo.

Vaizdas į upę turbūt yra viena iš labiausiai pavydėtinų Japonijos vaizdų.

Ar norėtumėte gyventi tokiame name?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].