Šis namas buvo pagamintas 3D spausdintuvu. Tai buvo padaryta maždaug per 48 valandas!

Kai išgirstate apie 3D spausdintą namą, turbūt pagalvojate, kad tai tikrai neįtikėtina. Tačiau statybų bendrovė „Icon“ ir organizacija „New Story“ tai greit pavertė realybe. Šis namas tikrai atrodo puikiai!

Pasak „Icon“, pirmasis pasaulyje 3D spausdintas namas yra Amerikos mieste Ostine, jo dydis maždaug 32 kvadratiniai metrai. Šis namas yra įrodymas, kad ši koncepcija yra įgyvendinama ir kad ji gali padėti statyti namus saugiau, pigiau ir greičiau nei bet kada anksčiau.

3D namų spausdinimas taip pat turi keletą privalumų, kurių jūs neturite naudodami tradicinius statybos metodus. Pavyzdžiui, atliekų beveik nėra.

„Taip pat galite kurti daug greičiau ir turite didesnį dizaino asortimentą, tuo pačiu sumažinate išlaidas iki minimumo”, –  teigia Džeisonas Balardas, vienas iš „Icon“ įkūrėjų. „Tai nėra tik 10 procentų geriau. Ši alternatyva 10 kartų geriau!“, – džiaugiasi vyras.

namas

Kaip rašoma „New Story“ svetainėje, namas Ostine buvo pastatytas greičiau nei per 48 valandas, tačiau galvojama, kad vystantis technologijoms statybos vyks dar greičiau.

Tikslas yra pastatyti namą per 24 valandas, kurio kaina siektų vos 4000 dolerių. Šio namo kaina buvo šiek tiek didesnė.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą apie šį namą ir pasidalinkite straipsniu su draugais!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].