Ilgą laiką šis namas Jorko valstijoje buvo apleistas. Gražios dekoro detalės buvo pasislėpusios po purvo ir dulkių sluoksniais.

REKLAMA

Bet namas ne visada atrodė toks pavargęs. Šis namas pastatytas 1887 m. karalienės Anos stiliumi, jame yra gražių mūro detalių, erdvių terasų ir daug nepakartojamo dekoro.

Name yra keturi miegamieji ir trys vonios kambariai. Jis buvo pastatytas taip, kad ilgai tarnautų, deja, šis namas ilgai niekam nerūpėjo, todėl jis pamažu nyko.

Laimei, buvo tokių, kurie matė šiame name potencialą ir nusprendė jį atstatyti kaip architektūros istorijos dalį. Senų pastatų išsaugojimas suteikia miestui išskirtinį charakterį ir parodo, kaip žmonės gyveno prieš daugelį metų.

Pažiūrėkite, koks puikus šio gražaus namo virsmas, ir kaip jis atrodo šiandien!

REKLAMA

Taip namas atrodė, kol niekas juo nesidomėjo. Tuo metu jis akivaizdžiai nebuvo tinkamas gyventi, tačiau, laimei, buvo tokių, kurie nutarė restauruoti šį senąjį namą.

Kaip atrodo jis šiandien? Jis neatrodo kaip tas pats aptriušęs namas!

REKLAMA

Viskas buvo gražiai atkurta, o šiltos, alyvuogių žalumo sienos, raudonos ir auksinės spalvos atrodo tiesiog fantastiškai!

REKLAMA

Ar dabar namas neatrodo daug gražiau?

REKLAMA

Apleistas interjeras atkurtas, ir name išsilaikė tiek pat originalaus interjero, kiek pavyko išsaugoti.

REKLAMA

Gražios grindys iš penkių skirtingų medienos rūšių. Grindys atgyja šviesos dėka, kuri patenka per elegantiškus langus!

REKLAMA

Visi kambariai dekoruoti kaip įmanoma detaliau, kad pajustume originalų jo žavesį.

REKLAMA

Kambariai yra skirtingų spalvų, atsižvelgiant į kambario tipą. Kaip pavyzdžiui šis rožinis valgomasis.

REKLAMA

O virtuvė yra atskira šios istorijos dalis! Žinoma, naudojant šiuolaikinius kepimo padėklus ir panašius indus. Tačiau tai nereiškia, kad virtuvė neišlaiko savo seno žavesio!

REKLAMA

Ten taip pat yra jaukus židinys, todėl priešais esančiame fotelyje galima mėgautis, skaitant knygą.

REKLAMA

Visi kambariai antrame aukšte dekoruoti skirtingai, tačiau visi vienodai istoriški.

REKLAMA

Dabar namas naudojamas paslaugų sektoriuje „Bed  and breakfast“ („Nakvynė ir pusryčiai“) ir puikiai tinka keliautojams. Tačiau name gali gyventi ir šeima.

REKLAMA

Pačiame namo viršuje yra puikus darbo kambarys su gražiais langais.

REKLAMA

Ir nedidelė svetainė mansardoje, kurioje galite pabūti, skaityti knygas ar tiesiog mėgautis kūrybinga įkvepiančia aplinka.

REKLAMA

Koks nuostabus namas!

Dalinkitės šiuo puikiu restauravimo projektu su savo draugais!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].