Vis daugiau žmonių svarsto ne tik apie pigiausią remonto būdą namuose, bet ir apie kokybę bei ekologiškumą. Dėl šių priežasčių medinės durys ir langai grįžta į mūsų namus. Mediena – ekologiška medžiaga, geriausiai tinkanti durų ir langų konstrukcijų gamybai. Šiandien beveik visose srityse vyrauja įprasti plastikiniai langų rėmai ir durys iš sintetinių medžiagų.

REKLAMA

Mediniai langai pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis

Jie yra atsparūs aplinkai, todėl tarnauja ilgai, išlaikant savo geometriją, užtikrinančią aukščiausią sandarumo lygį. Bandymai parodė, kad tokie gaminiai yra atspariausi oro sąlygoms ir ilgą laiką gali išlikti sandarūs. Priešingai nei daugelis mano, mediniams gaminiams net nereikia sudėtingos nuolatinės priežiūros. Kartkartėmis reikia išvalyti visus langus, nesvarbu, iš kokios medžiagos jie pagaminti.

Valydami medinius langus venkite didelės koncentracijos, stiprių cheminių valiklių ir stambių miltelių, kurie gali pažeisti lako ir dažų sluoksnius. Valant su medinių langų priežiūrai skirtu pieneliu, rekomenduojama kartą per metus naudoti ir kitas priemones, kad padengtų ir atnaujintų dažų paviršių, atgaivintų spalvą ir pailgintų dažų paviršiaus tarnavimo laiką. Lygiai taip pat svarbu, kad mediniai langai leidžia namui kvėpuoti ir nekaupia statinių krūvių.

REKLAMA

Mediena yra klasikinė medžiaga, kuri ne tik atrodo tvirta, bet ir niekada neišeina iš mados

Tuo pačiu plastikių langų populiarumas bėgant laikui svyruoja, greitai pasensta, ne visada dera į besikeičiantį namų interjerą. Medinės durys ir langai papildo kitus interjero elementus: medinius baldus, grindis, dekoratyvines detales ir kt. Dėl to medinės durys ir langai atrodo patraukliai, natūraliai, bet dar svarbiau – yra labai funkcionalūs. Medinės durys taip pat turi daug privalumų. Jos yra labai tvirtos ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Dėl savo paskirties, lauko durys turi būti pakankamai storos, kad į namą iš gatvės nepatektų šaltis ir triukšmas.

REKLAMA

Taip pat savo lauko ir vidaus duryse galima montuoti dekoratyvinį stiklą, kuris suteiks išskirtinę išvaizdą

Gražios durys yra vienodai svarbios namuose. Vidaus durys turi derėti prie bendro namų interjero dizaino ir būti pakankamai kokybiškos, kad tarnautų ir džiugintų ilgus metus. Įmonės gamina dviejų tipų vidaus duris: faneruotas ir medžio masyvo. Masyvą pasirenka tie, kurie mėgsta prabangą ir savo namų interjere nori matyti tik kokybiškas natūralaus medžio detales. Pagamintos iš ąžuolo, uosio, raudonmedžio ar kitų egzotiškų medienos rūšių, šios durys puikiai tiks bet kuriuose namuose.

Daugeliu atvejų faneruotos durys niekuo nesiskiria nuo medžio masyvo durų. Jos atrodo taip pat gražiai, tačiau yra tvirtesnės ir stabilesnės, o jų dizainas leidžia pagaminti daugiau modelių. Štai kodėl jie yra tokie populiarūs tarp dizainerių. Šilumos presavimo pagalba prie durų konstrukcijos priklijuojamas plonas pasirinktos medienos sluoksnis, suteikiantis užbaigtoms durims natūralaus medžio masyvo išvaizdą, leidžiantį rinktis prabangią egzotišką medieną su mažesne durų kainos variacija. Jūsų pasirinktą durų tipą įmonė pagamins pagal jūsų pateiktus tikslius dydžio ir dizaino reikalavimus. Medinių durų ir langų gamyba yra daug sudėtingesnė nei plastikinių. Įmonė Stalių Gaminiai yra pasiruošę padėti jums pasirinkti ir suderinti tarpusavyje medines duris ir langus. Tai ilgametę patirtį turinti įmonė, kuria galima pasitikėti ir tikėtis itin aukštos kokybės.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.