Nieko nėra įdomiau už savo svajonių namo projektavimą, tačiau į tai tenka investuoti tikrai nemenkas pinigų sumas. Žinoma, visada tikimasi, kad rezultatas bus tikrai įspūdingas, tačiau taip nutinka ne visada…  Viena australė savo svajonių vonios kambariui išleido beveik 100 000 eurų, o rezultatas anaiptol nebuvo panašus  jos viziją. Veikiau priešingai: ji teigė, kad rezultatas yra tiesiog siaubingas.

REKLAMA

Savo patirtimi moteris pasidalijo socialiniuose tinklalapiuose. Ji įkėlė vonios spintelės nuotraukas. Ši spintelė,  kaip ji teigė, buvo per žema. Maža to, vos tik ji atvėrė vonios kambario duris, iškart atsitrenkė į rankšluosčių kabyklą.

Geriau įsižiūrėjusi moteris pastebėjo, kad vonios spintelė buvo įskilusi, tačiau meistrai stengėsi tą užmaskuoti silikonu.

REKLAMA

„Aštuonis mėnesius  aiškinuosi su rangovu, kuris vis dar tvirtina, kad vonios spintelė yra pakankamai aukšta, nors aš esu įsitikinusi, kad ji turėtų būti mažiausiai coliu aukštesnė“, – rašė supykusi moteris.

„Labai norėjau, kad vonios kambarys atrodytų geriau, todėl kreipiasi į kitus interjero specialistus. Kai jie pamatė mano atsiųstas nuotraukas, dauguma jų sutiko, kad darbas atliktas nekokybiškai. Tą patį patvirtino ir interneto vartotojai, kai pasidalinau šiuo rezultatu“.

Taip pat jai buvo pasiūlyta įvairių sprendimų: pavyzdžiui, vienas  internautas rašė, kad  spintelę būtų galima montuoti į sieną, o rankšluosčių kabyklą patraukti arčiau sienos.

Žmonės taip pat stebėjosi, kodėl rankšluosčių kabyklos laidai nėra paslėpti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].