Vyras pats remontavo seną butą ir pavertė jį jaukiais namais

Remontas yra ilgas, brangus ir varginantis procesas. Daugelis žmonių jo nekenčia, daugelį metų jie renka lėšas ir kaupia jėgas. Šis vyras parodė, kad per trumpą laiką ir už protingus pinigus tikrai galima suremontuoti sugriuvusį butą ir paversti jį į jaukius namus.

REKLAMA

Apie savo patirtį pasakojo minskietis Vitalijus. Vos per 5 mėnesius jam pavyko atlikti kapitalinį buto remontą. Remontas jam kainavo 6700 dolerių.

butą

Pagrindinis dalykas yra viską suplanuoti

REKLAMA

Svarbiausia sudaryti išsamų visų išlaidų sąrašą. Perkant toks sąrašas gali sutaupyti daug pinigų.

butą

Pats minskietis išardė plyteles, grindjuostes, linoleumą ir kitus dalykus. Tai padėjo sutaupyti daug pinigų, net jei po to samdote statybininkus plytelių klojimui ir apdailai.

REKLAMA

butą

Būtinai nauji langai. Jie kainavo 800 dolerių.

REKLAMA

butą

REKLAMA

Minskietis pats pakeitė visą elektros instaliaciją. Jis patiesė laidus, pridėjo papildomų rozečių, perkėlė jungiklius ir net pakeitė saugiklius laiptinėje.

REKLAMA

Vandens skaitliukų sumontavimui buvo pakviestas santechnikas, jis taip pat įrengė naują gyvatuką. Bet vamzdžius pakeitė pats buto šeimininkas.

butą

REKLAMA

Vonios kambariui vyras pasirinko ketaus vonią. Į pirkimo kainą įskaičiuotas siuntimas. Tai labai patogu, jei laiku išardysite ir išnešite seną vonią.

REKLAMA

Plytelės vonios kambariui buvo parinktos su marmuro raštu. Stilingos ir gražios, lengvos plytelės išplečia erdvę, o dėka raštų vandens dėmės nėra tokios pastebimos.

butą

REKLAMA

Grindis taip pat darė pats šeimininkas. Paviršiui išlyginti jis naudojo orientuotų medžio drožlių plokštę. Linoleumas buvo išklotas koridoriuje ir virtuvėje, jis yra praktiškas ir ekonomiškas, visose kitose patalpose buvo naudojamas laminatas.

REKLAMA

butą

Lubos buvo padarytos pakabinamos. Visame bute iškart buvo pakeistos durys, kad jos būtų vienodos.

REKLAMA

Vyras pats surinko virtuvės komplektą. Jis užsakė tik plokščių supjaustymą pagal išmatavimus. Jam pats procesas buvo panašus į milžiniško LEGO rinkinio surinkimą. Visa virtuvės renovacija kainavo 520 dolerių.

REKLAMA

butą

REKLAMA

butą

Visas remontas kainavo 6700 dolerių. Pats vyras skaito, kad pagrindinis dalykas yra viską iš anksto suplanuoti, ieškoti akcijų ir nuolaidų, naudotis nuolaidų kortelėmis.

REKLAMA

butą

Butas gavosi kuklus ir tvarkingas. Dabar liko tik pakeisti svetainės baldus, ir viskas!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].