Draugai manė, kad Kristianas yra pernelyg entuziastingas dėl savo garažo. Jis kasdien knaisiojosi sename pastate, o paaiškėjo, kad jis ten užsiima rimtu projektu: per metus jis sukūrė sau tikrus namus, kuriame įsirengė  didžiulę erdvę, pritaikytą laikyti automobiliams, savo asmeninį barą ir poilsio kambarį!

REKLAMA

Christianas Kuginas jau seniai išsikėlė sau tikslą – garažą reikėtų paversti tikra liukso klasės „vyrų vieta“. Apie savo planus jis nedaugžodžiavo, bet tiesiog ėmėsi darbų.

Įpusėjęs darbus, vyras suprato, kad gali lengvai persikelti į garažą ir ten gyventi. Kai jis baigė  pastato vidaus darbus, įsirengė visas inžinerines linijas, o tada jo laukė  įdomiausia dalis.

Christianas yra automobilių mechanikas, jis specializuojasi prabangių automobilių srityje ir labai gerai iš to uždirba. Vyras garaže turi keletą retų automobilių, kuriuos čia pat ir laiko.

REKLAMA

Visi garažo – namo baldai yra darnaus stiliaus, beveik viskas gaminta vyro rankomis. Salonas yra įrengtas, naudojant viską nuo senų automobilių, jų variklių iki kitų atidirbusių dalių.

Salone yra įrengta zona su odinėmis sofomis. Čia gali susirinkti visi Christiano draugai, kurių susitikimas įvyksta kelis kartus per savaitę.

REKLAMA

Christianas buvo taip įsijautęs, statydamas savo garažą – namą, kad jau vėl suprojektavo panašų projektą. Jis planuoja pradėti darbus jau kitais metais.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].