Šis nedidelis, tik 33 kv.m ploto namas tikrai nebuvo statytas kaip gyvenamasis. Tačiau po daug sunkaus darbo – garažas tapo paverstas svajone!

REKLAMA

Dizainerė Whitney Leigh Morris garažą pavertė svajonių namu, kur dabar gyvena su savo vyru Adamu Winklemanu ir dviem jų priglaustais šunimis Stanlee ir Sophee. Nepaisant nedidelės šeimos gyvenamos vietos, jie jaučiasi puikiai. „Norint patogiai jaustis – nereikia gyventi dideliame name“, – sako Whitney. Ir pamatę nuotraukas suprasime, kodėl. Labai norėčiau pati turėti tokį namą!

Kai Whitney ir Adamas nusipirko šį garažą, jis atrodė taip. Kitaip tariant – tiesiog paprastas garažas.

REKLAMA

Šiandien šis namas atrodo taip iš vidaus – tai svetainė, kambarys ir virtuvė.

REKLAMA

Svetainė šaltesniais mėnesiais taip pat naudojama kaip valgomasis.

REKLAMA

Atidžiau pažvelkite į virtuvę – tiesiog puiku!

REKLAMA

Miegamasis su durimis į terasą. Šių puikių lentynų pagalba jie labai gerai išnaudoja erdvę.

REKLAMA

Mes mielai praleistume daugybę vasaros vakarų jų gražiame sode.

REKLAMA

O ką manote jūs?

REKLAMA

Pora neseniai susituokė savo sode, o dabar laukiasi mažo berniuko. Tačiau jie neplanuoja kraustytis iš šių svajonių namų, o miegamajame verčiau pastatys mažą vaikų kambarį. Kur širdis jaučiasi gerai, ten yra vieta ir namams!

REKLAMA

Koks nuostabus namukas!

Nesivaržykite pasidalinti tuo su draugais „Facebook“ tinkle!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.