Ar norite visą likusį gyvenimą mokėti paskolą už ankštą dviejų miegamųjų butą, ar atsisakyti nuosavo būsto ir persikelti į perdarytą autobusą? Ką pasirinktumėte? Tačiau dar neskubėkite atsakyti.

REKLAMA

Kai Charlie McVicar ir jos vaikinas Luke Walker nusprendė gyventi kartu, abu nenorėjo susaistyti savo ateities skolomis ir imti nepakeliamos paskolos. Charlie McVicar tėvas, kuriam priklausė sklypas Anglijos Essex grafystėje, neprieštaravo, kad pora apsigyventų jo žemėje. Todėl pora pradėjo ieškoti mini namų, kurie būtų patogūs bei nebrangūs. Apie tai rašė Insider.com.

REKLAMA

Jie pasirinko dviaukščio autobuso perdarymo projektą. Teko apsvarstyti dešimtis variantų, kol Charlie ir Luke rado tobulą – 2017 metų Go-Ahead London Volvo Plaxton autobusą. Autobusas porai kainavo 2500 svarų sterlingų (beveik 3000 eurų pagal dabartinį valiutos kursą). Remontui jie išleido dar 15 tūkstančių svarų sterlingų (tai yra apie 17500 eurų).

Nė vienas iš judviejų neturėjo statybos ir projektavimo patirties, bet jiems daug ką teko daryti savo rankomis pirmą kartą. Laimei, porai padėjo šeima ir draugai. O ypač sudėtingiems darbams, pavyzdžiui, santechnikos ir elektros instaliacijos, jiems teko samdyti profesionalius specialistus.

REKLAMA

Pagaliau, praėjus metams po autobuso pirkimo, naujieji Charlie ir Luke namai buvo parengti gyvenimui! Įsimylėjėliai persikraustė 2018 m. ir įsikūrė gerokai prieš pandemiją. Mini namuose yra viskas, ko reikia patogiam jų gyvenimui.

REKLAMA

Yra virtuvė su virykle, orkaite, mikrobangų krosnele, gilia kriaukle, šaldytuvu, indaplove ir erdviu valgomuoju stalu trims asmenims. Nedidelėje svetainėje yra malkomis kūrenama krosnis, du suolai ir nedidelis darbo stalas. Vonios kambarys sujungtas su tualetu – dėl vietos trūkumo. Be to, Charlie primygtinai reikalaujant, miegamajame buvo įrengta vieta Viktorijos laikų voniai su auksinėmis kojomis. Įsivaizduokite, kaip būtų malonu gulėti joje ir stebėti gražų saulėlydį!

Visai šalia vonios yra dvigulė lova, du naktiniai staliukai ir televizorius. Pirmame aukšte taip pat yra drabužinė. Baldus teko gaminti pagal užsakymą dėl sienų išlenktumo, tačiau baldai gavosi labai patogūs gyventi gana ankštoje erdvėje ir ypatingai lengvi, jei sutuoktiniai norėtų persikelti pagyventi į kitą vietą.

REKLAMA

Charlie ir Luke šiuo metu neturi jokių ilgalaikių paskolų. Žinoma, jie moka merginos tėvui nedidelį žemės nuomos mokestį, tačiau šios išlaidos yra minimalios ir drastiškai nepaveikia šeimos biudžeto.

Autobusas stovi ant vaizdingo ežero kranto, todėl pro langus atsiveria neįtikėtini vaizdai, dėl ko pora nusprendė net nenaudoti užuolaidų. Sutuoktiniai taip pat turi dvi ožkas – Monty ir Darwin, kurios jiems duoda šviežio pieno.

REKLAMA

Pasak Charlie, jų  gyvenimas yra beveik tobulas. Prieš įsigydami autobusą, ji ir Lukas ieškojo kitų būsto variantų, tačiau pagal savo biudžetą negalėjo nusipirkti nieko gero. Dabar pora turi nuosavą dviejų aukštų namelį ant ratų ir 20 akrų laisvos žemės aplink jį, todėl sprendimą persikelti gyventi į autobusą ir nesusigundyti paskola jie vadina geriausiu sprendimu savo gyvenime!

Kas jums labiau patiktų? Butas su ilgalaike paskola ar gyvenimas autobuse be jokių skolų?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].