Neįtikėtinas mažo buto remontas. Interjero verta pavydėti!

Norime su jumis pasidalinti mažo buto interjero pokyčiais. Būstas buvo geros gyvenamosios būklės, tačiau nebuvo vieningo dizaino. Plius norėjosi šiek tiek atnaujinti visą būstą.

Tai yra nuostabus virtuvės komplektas. Jame viskas nuostabu – nuo ergonomikos iki neįprastos formos. Visi prietaisai yra įmontuoti, įskaitant šaldytuvą. Tai suteikia tvirtumo ir išsamumo efektą. Mažai virtuvei maža kaitlentė yra patogesnė nei viso dydžio analogas.

Komplektas idealiai remiasi į lubas, dabar toks sprendimas virtuvėse pasirodo vis dažniau. Tai gerai atrodo, o dulkės nesikaupia ant spintelių.

buto

Ir šios virtuvės tiesiog negalima pavadinti niūria. Siena su geometriniu raštu ir žalios spalvos kėdės pagyvina virtuvę 100%.

Smėlio užuolaidos taip pat harmonizuojasi su kontrastinga siena, neperkraunant nereikalingų atspalvių. Šviesus tiulis atrodo stilingai, priešingai nei išsiuvinėti užuolaidų variantai.

Kadangi yra tik vienas kambarys, jūs negalite išsiversti be zonavimo. Vizualiai buto erdvė yra padalinta iš stovo pertvaros, tačiau saulės spinduliai prasiskverbia be problemų.

Šviesūs tapetai su geometriniu atspaudu yra labiausiai paplitęs pasirinkimas mažuose kambariuose. Ir jis labai geras.

buto

Persirengimo kambarys slepiasi už užuolaidų, o ten yra atviros lentynos, tačiau tai laikina galimybė, kuri vis dar keičiama.

Gyvenamasis plotas yra mažas ir neperkrautas – nieko daugiau. Ryški sofa su mažu kavos staliuku.

buto

Atskiras įmontuojamas tualetas yra puikus pasirinkimas mažiems butams. Be to, jis yra modernesnis ir higieniškesnis. Čia daugiau nieko nepaprasto.

Vonios kambariui buvo pasirinktos šviesios plyteles, be akcentų. Skalbimo mašinai pastatyti buvo pasirinktas nedidelis vonios kambarys, su vonia be madingo lietaus dušo ir kabinos.

buto

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].