Po baldais, virykle ar šaldytuvu neretai taip pat slepiasi nešvarumai. Išvalyti šias sunkiai pasiekiamas vietas išties nėra lengva. Ten gali kauptis dulkės ar įvairūs maisto likučiai.

REKLAMA

Kaip nesunkiai pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas?

REKLAMA

Dulkės labai lengvai kaupiasi po baldais, šaldytuvu ar virykle. Deja, jas pašalinti labai sunku. Mat šiai sunkiai misijai reikia naudoti plokščią įrankį, kuris lengvai tilptų į siaurus tarpus ir mažą erdvę. Taigi, kaip atsikratyti dulkių šiose sunkiai pasiekiamose vietose?Pasirodo, egzistuoja paprastas sprendimas.

Kaip pašalinti dulkes iš po baldų?

REKLAMA

Visų pirma jums prireiks plokščios drabužių pakabos. Tiks plastikinė arba metalinė pakaba, bet netiks medinė. Apvyniokite bet kokį audinį aplink vieną pakabos kraštą. Jį pritvirtinkite  lipnia juosta, kad tvirtai laikytųsi. Pakiškite šį išradimą po šaldytuvu arba baldais ir pašalinkite nešvarumus. Pamatysite, kaip bus lengva. Taip pat galite šiek tiek sudrėkinti audinį. Dulkės nepasklis po kambarį.

Valymo klaidos

REKLAMA

Šluotos naudojimas

REKLAMA

Tiesą sakant, šluotos tik pakelia dulkes į orą, o dulkės labai lengvai pasklinda po kambarius. Todėl vietoj šluotos naudokite dulkių siurblį. Taip pat galite įsigyti rankinį dulkių siurblį, kuris pašalins viską, ką netyčia išbarstėte.

Baldų apipurškimas valikliu

REKLAMA

Valymo priemonę visada pirmiausia užtepkite ant šluostės, o tada nuvalykite ja baldus. Taip preparato perteklius bus absorbuojamas, o ant baldų neliks riebių dėmių.

Dulkių valymas prieš grindų siurbimą

REKLAMA

Visų pirma derėtų griebtis siurblio, o tik tada dulkių valymo. Jei pakeisite tvarką, nešvarumai nuo grindų kils aukštyn ir nusės ant valomų baldų.

Vandens nuleidimas neuždengus dangčio

Valydami klozetą į jį visada pilate stiprių ploviklių. Todėl nuleisdami vandenį būtinai uždarykite dangtį. Taip ploviklio lašeliai nenusės ant vonios kambario baldų ar grindų .

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.