Namas atrodo mažytis, bet viskas, ko jums reikia, yra viduje!

Anna White gyvena JAV. Jos medžio darbai stebina savo funkcionalumu ir paprastumu. Moteris bando sukurti patogius baldus, kurie neužima daug vietos, tačiau turi keletą funkcijų. Beveik visa jos kūryba yra sukurta savininkų patogumui. Namas, kurį jums šiandien pristatytas, projektuotas šios moters!

REKLAMA

Anna gyvena su vyru Aliaskoje ir turi du vaikus. Pora išpopuliarėjo, kai pradėjo savo mažų namelių ant ratų projektą. Moteris su vyru pasistatė ir savo namą.

REKLAMA

Tai vienas iš poros projektų.

namas

REKLAMA

Namas gali atlaikyti net labai didelius šalčius, jis yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas. Jame yra svetainė, miegamasis, virtuvė ir vonios kambarys. Viskas praktiška ir patogu.

REKLAMA

Panoraminiai langai praplečia erdvę ir pripildo namus šviesa. Pasikeičiantis stalas, sofa, kėdė-kavos staliukas – Anos išradimai.

namas

REKLAMA

Virtuvė yra maža, bet funkcionali ir graži.

REKLAMA

Svarbiausia, kad virtuvė yra patogi.

namas

REKLAMA

Vonios kambaryje yra speciali spintelė drabužiams džiovinti!

REKLAMA

Pažiūrėkite vaizdo įrašą apie šią porą:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.