Moteris apleistą viešąjį tualetą pavertė prašmatniais namais

Laura Klark yra architektė, įsikūrusi Anglijoje. Moteris baigė Glazgo meno mokyklą 2005 m. ir po to persikėlė gyventi ir dirbti į Londoną. Kartą, vaikščiojant po miestą, moters dėmesys užkliuvo už seno ir apleisto viešojo tualeto. Žinoma, tokia vieta susižavėtų ne kiekvienas, tačiau Lauros galvoje iš karto pradėjo atsirasti idėjos, ką galima iš viso to padaryti.

REKLAMA

Šiandien pasakojame jums apie labai ryžtingą merginą, kuri padarė kažką neįtikėtino! Svarbiausia, kad ji tikėjo savo darbu, nors kiti ir manė, kad ji yra išprotėjusi.

REKLAMA

Moteris šias patalpas nusipirko. Pagrindinis jų bruožas buvo tai, kad jos buvo pastatytas dar 1929 m., tačiau kaip viešasis tualetas nustojo veikti 1980 m.

moteris

REKLAMA

Maždaug 30 metų niekas nesirūpino šia vieta, tai buvo matyti plika akimi: visur mėtėsi šiukšlės, kai kurios sienos buvo griuvėsiai.

REKLAMA

Iš pradžių Laura norėjo šią vietą paversti kokiu nors mažu kino teatru ar baru, tačiau per trejus metus negavo tam leidimo. Galiausiai ji nusprendė šioje vietoje įsirengti namus. Laura susikūrė savo svajonių būstą.

moteris

REKLAMA

Didžiąją darbo dalį ji atliko pati: nugriovė pertvaras, pastatė naujas, sumontavo elektros laidus, nusidažė sienas ir t.t.

REKLAMA

Patalpas Laura įsigijo 2011 m.

moteris

REKLAMA

Darbai buvo daromi penkis metus, o 2016 m. svajonė tapo realybe.

REKLAMA

Virtuvė.

moteris

REKLAMA

Ar galite patikėti, kad anksčiau čia buvo viešasis tualetas?

REKLAMA

Svetainė!

moteris

REKLAMA

Miegamasis tiesiog nuostabus!

REKLAMA

Vonia darbų pradžioje.

moteris

REKLAMA

Galutinis rezultatas.

REKLAMA

Įėjimas į naują Lauros būstą atrodo gana įspūdingai. Tvarkinga, moderni ir graži architektūra. Niekas iš karto neatspėtų, kad šios durys veda į kažkieno namus.

REKLAMA

Moteris tikrai padarė gerą darbą. Jos kūryba, žinoma, patiks ne visiems, bet jai tai yra svajonių namai!

Vaizdo įrašas:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.