Kokie dalykai keičia virtuvės išvaizdą ir ji tampa nemaloni?

Tiesiog taip nutiko, kad mūsų šalyje virtuvės erdvė yra šventa vieta. Tai įvyko istoriškai. Dažniausiai virtuvėje mes gaminame maistą, valgome, bendraujame. Dažnai susirenkame kaip šeima išspręsti kai kurių svarbių klausimų. Taip atsitinka, kad net erdvi svetainė yra tuščia, nes svečiams virtuvėje yra patogiau.

Tokie virtuvės ypatumai priverčia šeimininkę dar kartą pažvelgti į ją iš šono. Nereikalingi daiktai, užimantys vietą, turėtų būti nedelsiant perkelti į šiukšlių maišą. Po to net maža virtuvė taps dvigubai patogesnė ir malonesnė.

Virtuvės daiktai, kurie turėtų būti išmesti:

Produktai ir prieskoniai, kurių galiojimo laikas pasibaigęs,

atsikratykite pasenusių produktų, kuriuos jau seniai reikėjo išmesti, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie vis tiek stovi lentynose arba šaldytuve. Pavyzdžiui, senos garstyčios ar net ne pirmo šviežumo obuoliai, kuriuos gaila išmesti, bet nesinori valgyti.

Prieskoniai, beje, taip pat turi galiojimo laiką. Jei neprisimenate, kada jie buvo įsigyti, išmeskite.

virtuvės

Kempinės

Šie daiktai turėtų būti keičiami kartą per 1,5–2 savaites. Kitu atveju jie tampa aktyviais bakterijų nešiotojais. Be to, grynai vizualiai nešvarių kempinių krūva kriauklėje atrodo nemaloni.

Sena tekstilė

Tas pats pasakytina apie rankšluosčius, šluostes ir visų rūšių audinius. Laikui bėgant jie ne tik virsta negražiais, bet ir nebeatlieka savo tiesioginių funkcijų: kaip nuvalyti paviršių ir nešvarumus.

Nauja tekstilė ne tik susidoroja su savo pareigomis, bet ir nustato visos virtuvės stilių. Tai naudoti yra maloniau. Jei turite virtuvę be ventiliacijo , taip pat pastebėsite, kad su naujais daiktais oras taps daug švaresnis.

virtuvės

Seni indai

Praėjo laikas, kai indai buvo perduodami iš kartos į kartą. Dabar kokybiškus stalo įrankius galima nusipirkti bet kurioje parduotuvėje.

Jei matote, kad lėkštės ar puodelio paviršius yra įtrūkęs – išmeskite, net negalvokite.

Seni plastikiniai indeliai

Ibndeliai be dangčių, su įbrėžimais ir deformuoti neturėtų būti virtuvėje. Jie netinka ten dėl daugelio priežasčių: negražūs, nepraktiški ir net kenksmingi.

Nepasiduokite nostalgijai, išmeskite senus indus, virtuvėje jie neturi vietos.

virtuvės

Seni magnetukai

Šios „smulkmenos gyvenime“ puikiai surenkamos dulkes ir jie nuolat krenta nuo šaldytuvo durų. Be to, kartu su jais virtuvė neatrodo moderni, bet, atvirkščiai, savotiška.

Yra daugybė alternatyvių variantų, nei magnetukai. Pavyzdžiui, vienas plonas daugkartinio naudojimo magnetuotas lapas, ant kurio galite rašyti užrašus vienas kitam.

Čekiai, kvitai, kiti popieriaus lapai

Neaišku, kodėl kai kurie žmonės virtuvėje laiko svarbų ir ne tokį popierių. Juos gali nupūsti vėjas arba katė juos kažkur nužaisti.

Laikykite dokumentaciją atskiroje vietoje, tada su ja nebus jokių problemų, o virtuvė neatrodys netvarkinga.

virtuvės

Virtuvinis kampas

Kaip dažnai atsitinka, tai, kas anksčiau buvo madinga, dabar nėra madinga. Virtuvėje įskaitant. Dabar jie ne tik nesvarbūs, bet ir atrodo seni, sugeriantys senus riebalus ir virtuvės kvapus.

Jei finansai leidžia, pakeiskite šį baldą nauju gražiu stalu su kėdėmis.

Daiktai iš kitų kambarių

Kartais atsisėdate skaityti knygą ir ją pamirštate. Arba po treniruotės mesti drabužius ant kėdės virtuvėje, o tada tinginiauti. Nedarykite to.

Virtuvė skirta gaminti maistą. Tegul taip ir lieka. Valdykite save ir išmokykite tą patį padaryti visuose kambariuose.

virtuvės

Kaip matote, aukščiau nėra parašyta nieko, ko patys nežinotumėte. Ir vis dėlto, jei laikysitės šių taisyklių, gyvenimas taps šiek tiek patogesnis. Nepaverskite virtuvės pigia, nes tai yra pats svarbiausias namų kambarys!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].