Kaip įrengti 5 kv. m virtuvę: idėjos ir realaus gyvenimo pavyzdžiai

Ar realu visus kasdieniam gyvenimui reikalingus baldus sutalpinti mažoje virtuvėje, kurios plotas tik 5 kvadratiniai metrai? Tai įmanoma! Tačiau reikia rimtai pažiūrėti į baldų išdėstymą. Būtina taupyti kiekvieną centimetrą, o tam reikia rinktis kompaktiškus šaldytuvo, orkaitės ir skalbimo mašinos modelius. Stalas gali būti įrengtas vietoje palangės arba įmontuotas sulankstomas. Baldus ir apskritai interjerą patartina padabinti šviesiomis spalvomis, nes balta spalva vizualiai išplečia erdvę, suteikia namams šviesos ir komforto.

REKLAMA

Jei virtuvė yra labai maža, pagalvokite apie jos sujungimą su kitais kambariais (jei tai įmanoma). Pavyzdžiui, virtuvę su miegamuoju, virtuvę su koridoriumi. Taip pat išnaudokite kuo daugiau vietos, įrengdamas lentynas iki pat lubų.

O dabar pasižiūrėkite, kaip viską pritaikyti praktikoje.

1

2

REKLAMA

3

4

5

6

REKLAMA

7

8

REKLAMA

9

10

REKLAMA

11

12

REKLAMA

13

14

REKLAMA

15

16

REKLAMA

17

18

REKLAMA

19

20

REKLAMA

21

22

REKLAMA

23

24

REKLAMA

25

26

REKLAMA

27

28

REKLAMA

29

30

REKLAMA

31

32

REKLAMA

33

34

REKLAMA

35

36

Ar radote ką nors patinkančio?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].