Kaip interjere panaudoti kamščius nuo vyno butelių: originalios idėjos

Jei esate vyno mėgėjas, tikriausiai turite sukaupęs krūvą kamščių, kurie tik ir laukia, kol bus panaudoti kam nors linksmam. Kad pasisemtumėte įkvėpimo, pasidairykite po čia pateiktas originalias idėjas, kaip panaudoti kamščius nuo vyno butelių.

REKLAMA

Kamščių paruošimas

Prieš pradedant bet kurį iš toliau nurodytų projektų, gali tekti kai kuriuos kamščius išplauti.

Jei pastebėjote, kad kai kurie kamščiai turi nemalonų kvapą, juos reikia išplauti. Procesas nėra labai sudėtingas, tačiau reikia būti atsargiam, kad jų nesugadintumėte. Į dubenį įpilkite šilto vandens ir įlašinkite kelis lašus ploviklio. Pamerkite kamščius ir kruopščiai nuvalykite švariu skudurėliu. Nuplaukite po tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte ploviklio likučius. Leiskite išdžiūti mažiausiai 2-3 valandas. Toliau neskiestu vandenilio peroksidu arba baltu actu pripildykite buteliuką su purškikliu. Tik nemaišykite abiejų ingredientų. Apipurkškite sausus kamščius ir leiskite vėl visiškai išdžiūti.

REKLAMA

Kai kamščiai paruošti, galima atsiduoti kūrybai. Tik pažiūrėkite, ką galima iš jų pagaminti!

1

REKLAMA

2

3

REKLAMA

4

5

REKLAMA

6

7

REKLAMA

8

9

REKLAMA

10

11

REKLAMA

12

13

REKLAMA

14

15

REKLAMA

16

17

REKLAMA

18

19

REKLAMA

20

21

REKLAMA

22

Sėkmės!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.