Kaip gražiai ir nebrangiai dekoruoti virtuvę? Sužinokite!

Niekas nesiginčys, kad virtuvė yra vienas iš svarbiausių bet kurių namų komponentų – net viešbutyje atostogaudami džiaugiamės, jei kambaryje yra nedidelė erdvė su virduliu ir puodeliais, kur bet kada galite pasigaminti arbatos ar kavos. Tačiau požiūris į ją gali skirtis – kažkas virtuvę laiko gamybine patalpa ir nemato prasmės jos dekoruoti – svarbiausia, kad ji atliktų savo funkciją ruošiant ir valgant maistą.

Kiti, atvirkščiai, labai maloniai reaguoja į virtuvę kaip į namų centrą, kuriame kambarys ne tik ruošti maistą, bet ir mėgsta leisti laiką su šeima, draugais, o gal tiesiog pabūti vieni. Todėl jie nori, kad virtuvė atrodytų patraukliai, įdomiai ir originaliai, ir siekia papuošti ją visais būdais.

dekoruoti

Kokias galite dekoruoti virtuvę? Pavyzdžiui, kaip dekoraciją galite naudoti:

  • Puošyba ant sienos;
  • Gražūs indai ir indai;
  • Tekstilės gaminiai;
  • Gėlės (natūralios ar dirbtinės), taip pat vazos joms

Puošyba ant sienos

Yra gana didelis pasirinkimas šios dekoracijos – tai gali būti įvairūs plakatai, paveikslai, fotografijos su žymiais žmonėmis ar vietomis, gražios ar spalvingos jūsų asmeninės nuotraukos taip pat tiks.

Įvairūs užrašai atrodys gana moderniai ir mieli, svarbiausia, kad ši dekoravimo galimybė būtų derinama su kitais virtuvės elementais. Vis labiau madinga šiems tikslams naudoti kreidos lentas – tokią lentą galite pasidaryti iš visos virtuvės, specialiais dažais nudažyti dalį sienos ar šaldytuvo.

Sieniniai laikrodžiai taip pat yra gera galimybė originaliai papuošti virtuvę, ypač jei jie pagaminti virtuvės tema.

dekoruoti

Indai ir įrankiai

Šis dekoravimo būdas labai ilgai buvo naudojamas papuošti virtuvę – iš tiesų, pjaustymo lentos, kočėlai, keptuvės gali atrodyti labai dekoratyviai. Dekoratyviniai buteliai ir indeliai atrodo labai stilingi – tiek skirtingo dizaino, tiek tiesiog pagaminti iš spalvoto stiklo.

Tekstilė

Įvairūs rankšluosčiai, pagalvėlės, staltiesės – taip pat yra didžiulė kūrybiškumo galimybė, kaip greitai ir paprastai atnaujinti interjerą ir virtuvę. Jei kiti virtuvės elementai yra pagaminti iš neutralių, ramų spalvų, tada, naudodamiesi tekstilės gaminiais, galite išlaikyti ramią nuotaiką ir įnešti į savo virtuvę spalvų.

dekoruoti

Gėlės ir vazos

Gėlės visada bus puiki bet kurio kambario, įskaitant virtuvę, puošmena, nesvarbu, ar jos gyvos, ar dirbtinės. Jos gali būti laikomos tiek ant palangės, tiek ant sienų ar ant pietų stalo. Akcentas virtuvės dizaine gali būti mažas medis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].