Tai tikrai įspūdingi namai! Daugelis žmonių svajoja apie kotedžą.

REKLAMA

Bet kai staiga tenka susidurti su svajonės išsipildymu, kyla daug klausimų. Kur turėtų stovėti namas? Ar jis turėtų būti didelis ar mažas? Ar jis turėtų būti senas ar naujas? Ir svarbiausia – kiek tai kainuotų?

Kūrybinga amerikietė atsakymą sužinojo pati. Ji nusipirko gražų žemės sklypą Karolinos paplūdimyje, JAV, kuris yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo jūros.

Sklype nebuvo namo, todėl ji nusprendė jį pasistatyti pati! Tačiau užuot pasistačiusi paprastą namą, moteris nusprendė persikelti į seną jūrinį konteinerį.

Daugumai žmonių tai skamba ne tik kaip labai pigus, bet ir šiek tiek keistas sprendimas, tačiau palaukite, kol pamatysite, kaip senas konteineris buvo paverstas gražiais vasaros namais! Tiesiog žiūrėkite visas patalpintas nuotraukas. Tai įspūdinga!

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Argi ne gražu? Šį mažą konteinerį iš tikrųjų galima išsinuomoti per nuomos svetainę „Airbnb“. Aš pati norėčiau ten pabūti nors vieną vasarą!

Dalinkitės šiuo straipsniu su savo draugais ir šeima „Facebook“ tinkle!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].