Įsivaizduokite, kad daugiau niekada nemokėsite nuomos ir kiekvieną rytą jus pažadins paukščių čiulbėjimas. Svajonę turėti gyvenamąjį namą dalijasi daugelis, tačiau dažnai tai tik lieka jų svajone, nes jį pasistatyti yra per brangu. Būtent dėl ​​šios priežasties, mini namukai visame pasaulyje tampa vis populiaresni, jie kainuoja nedaug ir neužima daug vietos. Tai bendrovės „Arched Cabins“ („Lenktos trobelės“) filosofija.

REKLAMA

Šie jaukūs namukai yra net 17 skirtingų dydžių, mažiausi – tik 6 kvadratinių metrų, o didžiausi – net 90 kvadratinių metrų!

REKLAMA

Jie yra labai universalūs, o jų savininkai patys nusprendžia, kam juos naudoti: saunai, garažui, medinei trobelei miške ar pilnai įrengtiems atostogų namams.

REKLAMA

Namo išplanavimas daromas visiškai nemokamai ir gamintojas pabrėžia, kad juos galima pritaikyti prie savininko norų.

REKLAMA

Mažiausias namukas kainuoja tik apie 900 eurų! Šiems namukams gali būti pritaikyti įvairių tipų baldai ir išplanavimai, ir, žinoma, įvairios spalvos.

REKLAMA

Jie taip pat gali būti gerai izoliuoti, todėl jie yra tokie pat geri Norvegijos oro sąlygomis, kaip tropinio klimato sąlygomis.

REKLAMA

Jie įrengiami „iki raktų“ ir gali būti pastatyti ten, kur jūs norėsite.

REKLAMA

Priklausomai nuo pasirinkto dydžio, pristatymas užtrunka tik 1–4 dienas.

REKLAMA

Ir jei vis tiek abejojate: gamintojas suteiks jums 40 metų garantiją, kad galėtumėte jaustis gerokai saugiau!

REKLAMA

Šie maži namukai tampa vis populiaresni, ypač JAV, iš kur ir yra jų tiekėjas.

Nedvejodami pasidalykite šiuo straipsniu su draugais, jei jums patiko šie namukai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.