Jauna šeima kaime nusipirko seną namą ir jį atstatė

Jaunai šeimai visada sunku nusipirkti nuosavą būstą. Žmonės pradeda bendrą gyvenimą dažniausiai tuo metu, kai dar kuria savo karjeras. Nekilnojamojo turto kainos kyla, o šeima užsidirbti pinigų daug galimybių neturi. Paskolų palūkanos nėra labai mažos, tad jauni žmonės ieško įvairiausių alternatyvų.

Pora iš Lenkijos nusprendė palikti miestą ir apsigyventi kaime. Nekilnojamojo turto kainos kaimuose yra mažesnės, tad ten buvo namų, kuriuos pora galėjo nusipirkti. Namas, kurį pora nusipirko, turėjo ir 10 arų sklypą. Deja, bet pats pastatas buvo sunykęs, jį reikėjo remontuoti.

šeima

Jaunavedžiai pradėjo renovaciją ir nusprendė susikurti savo kampelį.

Namo interjeras buvo nuobodus, pora norėjo įnešti namams naujumo, padaryti juos unikalius.

šeima

Žmonės nusprendė viską pakeisti. Jie susirado dizainerį ir pradėjo remontą. Pora daug dirbo, tačiau rimtesniems darbams pasikvietė ir specialistus.

Remontas užtruko 2 metus. Pora sugebėjo ne tik nusipirkti namą be paskolos, bet ir jį susitvarkyti, jie abu uoliai dirbo.

Dabar namai atrodo tvarkingi ir mieli, pora namą perdažė, pakeitė jam stogą, padengė jį šiferiu. Taip pat šie žmonės pakeitė namo grindis ir laidus, nusitinkavo sienas.

šeima

Pora pasirūpino ir patogumais – kieme buvo iškastas šulinys, kad būtų vandens.

Jie sutvarkė kiemą ir paruošė vietą daržui bei sodui.

šeima

Namą jie susitvarkė tiesiog puikiai!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].