Jauna moteris aprodė savo mažą aštuonių kvadratinių metrų butą

Japonija yra dangoraižių šalis, jos gyventojai išsidėstę po visą nedidelį salyną. Japonijos vieta yra auksinė, todėl nekilnojamasis turtas joje yra labai brangus, o daugelis butų iš tiesų atrodo kaip dėžutės, kuriose gyvena žmonės. Į Tokiją persikėlusi australė Ema gyvena labai mažame, vos 8 m², bute! Jauna moteris nusprendė pasidalinti savo namų nuotraukomis.

Ema parodė savo butą ir atskleidė, kad tai mažiausias butas, kokiame jai teko lankytis. Ji nebuvo vienintelė, kurį susižavėjo tokiais namais. Svarbiausia jai tai, kad juose yra viskas, ko reikia žmogui.

moteris

Ema teigė, kad šis butas ją traukė, nes jis buvo dviejų aukštų: miegamoji vieta yra antrame aukšte, atskirta nuo likusios buto erdvės. Jai nepatiko apartamentai, kur lova buvo šalia virtuvės ar vonios, ten ji nesijautė gerai.

Vos radusi butą, kur miegoti galima kitoje erdvėje, moteris nedvejodama jį ir pasirinko. Taip pat gana sunku, jei butas yra žemomis lubotis, tad šis variantas Emai labiausiai tiko.

Visai šalia virtuvės zonos yra Emos darbo erdvė su nedideliu stalu su nešiojamu kompiuteriu. Naudodama nuotraukas ir augalus ji stengiasi padaryti, kad ši zona būtų kuo individualesnė ir jaukesnė. Žinoma, jie dar labiau užkemša kambarį, tačiau nėra kito pasirinkimo. Sunku gyventi bute, kur baldai nėra mūsų pačių ir kur nieko negalima pakeisti. Su kai kuriais dalykais reikia susitaikyti.

moteris

Žinoma, valgomojo stalui čia nėra vietos, nes šiai kultūrai nėra nieko natūralesnio už sėdėjimą ant grindų. Ema taip pat turi prisitaikyti: ji turi sėdėti kampe ir valgyti ar dirbti ant specialiai įsigyto sulankstomo stalo, kurį pasideda ant žemės.

Kai kuriems tai gali būti netikėta, tačiau šis butas net turi balkoną, į kurį, žinoma, gali patekti tik vienas žmogus. Dešinėje pusėje yra lentyna su vazoniniais augalais, kur gražiomis dienomis galima džiovinti skalbinius.

Man patinka tai, kad tokioje patalpoje galiu išreikšti savo kūrybiškumą ir būti savimi. Man patinka tai, kad šis kambarys yra tik mano. Man patinka šokti, bet čia sunku tai padaryti. Čia taip pat neįmanoma pasikviesti daug draugų. Bet aš čia tikrai laiminga. Tai mano maži namai“.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].