Iš išorės šis namas atrodo labai paprastas, bet jo vidus atims kvapą!

Persikėlimas į senjorų centrą ar kitą specialią gyvenamąją vietą suteikia daug streso. Labai svarbu, kad naujieji namai būtų malonūs. Manome, kad šis namas kiekvieną gyventoją padarytų laimingu.

REKLAMA

Globos namai Jungtinėse Valstijose nusprendė viską įrengti pagal save ir dabar jie aptarinėjami visame pasaulyje. Jie įrengė patalpas taip, kad kiekvienas čia jaustųsi gerai.

Šie globos namai yra Ohajo valstijoje, JAV. Tai yra viena iš trijų apgyvendinimo įstaigų, specialiai pritaikytų pacientams, sergantiems Alzheimerio liga ir demencija.

Iš išorės tai atrodo kaip labai paprastas namas. Tačiau viduje gydytojai pacientus iš tikrųjų privertė jaustis kaip namuose.

REKLAMA

Pastato viduje yra daugybė mažų nameli ir takelis, kuris atrodo kaip nedidelis golfo aikštynas. Tai lyg maža gyvenamųjų namų kaimynystė!

namas

Savininkas Jeanas Makeshas sako, kad jei Alzheimerio liga sergantys pacientai būtų apsistoję prabangiuose globos namuose, jie neturėtų daiktų, kurie padėtų jiems prisiminti tam tikrus dalykus.

Todėl šis priežiūros centras atrodo taip paprastai. Viskas dėlto, kad pacientai jaustųsi kaip namie ir jiems būtų lengviau prisiminti.

REKLAMA

„Viskas, ką čia matote, turi terapinę naudą“, – pasakoja Jeanas.

REKLAMA

Namų gyventojai taip pat turi galimybę lankyti kasdienius kursus, kurie padeda jiems atgauti atmintį ir pagrindines žinias. Jeanas tikisi, kad namai padės pacientams pasveikti. Ir kad jie pamatys teigiamus elgesio ir atminties pokyčius.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą apie šią vietą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].