Beveik visi vaikai svajoja apie namelį medyje, savo mažą stebuklingą karalystę, esančią aukštai medyje, kur jie gali svajoti. Šią svajonę taip pat turėjo ir šio vyro dukra, ir jos noras buvo jam įsakymas.

REKLAMA

„Mano dukra norėjo, kad kambaryje būtų namelis medyje, kuriame ji galėtų sėdėti ir skaityti. Ji norėjo lipti šakomis ir sėdėti ant jų“. Jos tėvas dirbo pramogų srityje, todėl buvo labai kūrybiškas.

Štai taip kambarys atrodė anksčiau. Gana nuobodu, tiesa?

REKLAMA

Viskas prasidėjo nuo grubaus piešimo ant sienų. Tėvas net neįsivaizdavo, kas jo laukia artimiausiais mėnesiais. Galų gale, tai kainavo apie 3930 eurų ir 350 darbo valandų. Jei jis būtų dirbęs visą laiką, tai būtų užtrukę beveik 15 dienų!

REKLAMA

Kadangi jis dirbo darbo dienomis, jis turėjo laiko tik savaitgaliais ir vakarais po darbo, todėl projektas užtruko beveik 18 mėnesių! Pirmiausia jis nupiešė, o tada padarė namelio modelį.

REKLAMA

Viskas turėjo būti tiksliai pažymėta ant sienų ir grindų.

REKLAMA

Dabar buvo sunkiausia dalis: padaryti geležinių strypų griaučius. Tačiau tėvas pirmiausia turėjo išmokti virinti. Nes jam reikės įlipti į medį, todėl karkasas turėjo būti ypač stiprus. Taigi, jis pirmiausia pats išbando visas šakas, kad vėliau kas nors nesusižeistų.

REKLAMA

Jau tinklelis įdėtas į vietą, todėl dabar visas namo karkasas yra paruoštas, todėl jau galima tvirtinti medžio žievę. Iki šiol tėvas dirbo jau daugiau nei 100 valandų.

REKLAMA

Medis susideda iš vientiso betono sluoksnio. Kadangi jis nenorėjo, kad kambaryje būtų degių medžiagų, prieš tai tėvas konsultavosi su priešgaisrinės apsaugos ekspertu.

REKLAMA

Pagaliau medis paruoštas dažymui!

REKLAMA

Medis turėtų atrodyti kuo tikroviškesnis. Atrodo, kad ant jo auga net samanos!

REKLAMA

Po nemažai išleistų pinigų ir nesuskaičiuojamų darbo valandų, namelis – medis pagaliau baigtas! Pažiūrėkite, kokia laiminga maža mergaitė sėdi savo mažame žaliame namelyje medyje!

REKLAMA

Medis turi daug mielų detalių. O taip pat čia, ant šakų, yra net paukščiai su lizdais.

REKLAMA

Stebuklų šalyje drugelių netrūksta!

REKLAMA

Už durų, deja, nėra tikrų fėjų, tačiau šviesą galima pritemdyti, ir vakare tai suteikia stebuklingą efektą.

REKLAMA

Šakose esanti šviesa atrodo kaip šimtai žvaigždžių! Ar yra kažkas, ko neturi šis medis?

REKLAMA

Štai įrodymas: laiminga mergaitė sėdi medyje. Švytintis jos veidas tėčiui yra didžiausia padėka.

REKLAMA

Taip namelis medyje atrodo pabaigtas! Galime tik įsivaizduoti, kiek tėtis gavo daug bučinių ir apkabinimų!

REKLAMA

Jei tai būtų geriausio metų tėvo apdovanojimas, šis vyras tikrai būtų nugalėtojas! Neįmanoma pavargti, žiūrint į visas šio namelio apgalvotas smulkmenas. Tačiau tėvas bijo vieno dalyko: „Kai jai sukaks 13 metų ir ji norės šį namelį medyje iš kambario pašalinti“.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.