Patarimai, kaip ankšta virtuvė gali virsti patogia ir gražia erdve

Manoma, kad virtuvę iš senų griuvėsių paversti modernaus dizaino pavyzdžiu yra daug sunkiau, nei pertvarkyti kitus kambarius. Technologijų gausa ir, kaip taisyklė, maža virtuvė atbaido norą kažką perdaryti. Tačiau pradėjus paaiškėja, kad viskas yra daug lengviau.

REKLAMA

Radome keletą virtuvių pertvarkymo variantų, kurie gali įkvėpti. Pažvelkite atidžiau ir pamatysite, kad net ir labiausiai apleistas virtuvės erdves galima paversti nepriekaištingomis.

Virtuvės remontas

virtuvė

Jūriniai motyvai

Gaivūs atspalviai virtuvėje visada yra pageidaujami ir net fengšui mokymai tam pritaria. Paprasčiau tariant, jūriniai motyvai padės palengvinti atmosferą.

REKLAMA

Plytelės ant sienos, kilimas ant grindų, masyvios pakabinamos spintelės ir indų krūva ant atvirų paviršių. Betvarkės ir nevalyvumo jausmo nesumažina net iki blizgesio nuvalyti paviršiai.

O štai ta pati virtuvė po remonto. Vizualiai ji tapo aukštesnė ir erdvesnė, be to, daug šviesesnė!

virtuvė

REKLAMA

Tam buvo panaudota daug baltos spalvos, prie kurios sėkmingai buvo dedami akcentai. Virtuvės šonuose yra veidrodžiai, kurie vizualiai ištęsia patalpą, ir beveik visos spintelės yra dešinėje pusėje, kad būtų lengviau dirbti.

REKLAMA

Dar šiek tiek jūros

Pažvelkite į tai, kokia kukli ši virtuvė buvo iki pakeitimo: netvarkingai pakabintos spintelės ir krūva prietaisų ant visų paviršių. Akivaizdu, kad butas yra labai mažas, nes virtuvėje yra skalbiniai ir skalbimo mašina.

REKLAMA

virtuvė

Bet ir tai galima įveikti! Praskiestas oranžine spalva, jūrinis atspalvių motyvas atrodo daug geriau, nei iki remonto. Kampe buvo padaryta niša, į kurią tilpo gartraukis ir viryklė.

REKLAMA

Išgriaukite sienas

REKLAMA

Kai virtuvė yra tokia maža, kad nei veidrodžiai, nei kiti būdai vizualiai išplėsti erdvę negali, išgelbėti nuo amžino ankštumo gali drąsus sprendimas nugriauti sieną. Bent jau šio buto savininkai taip nusprendė.

virtuvė

REKLAMA

Virtuvė-svetainė su balkonu turi kompetentingą zonavimą, kurį suteikia skirtingos grindų dangos, tačiau tai netrukdo sukurti vientisumą. Nėra jokios arkos, taip pat kitų ženklų, rodančių, kad tai buvo du skirtingi kambariai. Paprasčiausia baldai, baltos plytos ir darnus medžio derinys su jomis. Rezultatas – fjužen stiliaus virtuvė.

REKLAMA

Grįžimas į praeitį

Yra ir tokių atvejų: didelė pailga virtuvė vieno kambario bute, kuri nebuvo atnaujinta nuo 1970 m. Tik pažiūrėkite į šiuos tapetus…

REKLAMA

virtuvė

Sprendimas buvo rastas greitai – išnaudoti visą virtuvės erdvę ir paversti ją kartu ir valgomuoju. Dėl to reikėjo sutalpinti daug baldų (ir net skalbimo mašiną), tačiau su šia užduotimi buvo taip pat susidorota.

REKLAMA

Nuo kiek masyvių spintelių, nors ir šviesių spalvų, dėmesį atitraukia ryški alyvinė juosta po sieninėmis spintelėmis. Valgomojo zona buvo atskirta laminatu, o apskritai virtuvė tapo labai jauki ir gyvybinga malonių spalvų dėka.

REKLAMA

Kampinis sprendimas

Nepaisant gana didelės virtuvės kvadratūros, ši patalpa iš pradžių atrodė itin nepatraukli. Ir viskas dėl nestandartinės formos, kuriai reikalingas profesionalus dizainas.

REKLAMA

virtuvė

Šiuo atveju kampinė virtuvė ir tinkamas išdėstymas sukuria stebuklus! Tiesa, svarbu atsižvelgti į tai, kad šis virtuvės dizaino variantas atrodys naudingas tik su giliais langais. Tai suteikia papildomą darbinį paviršių.

REKLAMA

Atsisveikinimas su sovietine virtuve

REKLAMA

Ir čia yra viena iš sunkiausių užduočių. Daugelis žmonių žino, kokia ankšta virtuvėlė yra sename bute ir kaip sunku ją atnaujinti.

virtuvė

REKLAMA

Buvo išgriauta siena! Virtuvę sujungus su svetaine ir atnaujinus abu kambarius virtuvėlė tampa dar patogesnė. Atkreipkite dėmesį į baltų plytų virtuvės sienas, kurios puikiai užmaskuoja laidus, taip pat kriauklės vietą prie lango. Ant palangės šiek tiek žalumos, ir interjeras jau atrodo daug gyvesnis.

REKLAMA

Žaidimas kontrastais

Net didelis langas su patraukliu vaizdu negalėjo ištaisyti fakto, kad virtuvė yra siaurame ir tamsiame bute. Seni vamzdžiai, seni langai, purvinos spalvos tapetai …

REKLAMA

Minimalizmas yra geriausia išeitis iš šios situacijos. Šiuolaikinis virtuvės stilius, šviesių baldų kontrastas su tamsia buitine technika, juodomis grindimis ir sienomis, skirtas tarsi specialiai nustebinti. Dėl lango, kuris buvo ypatingai pabrėžiamas, susidaro tarsi perregimo kambario įspūdis.

virtuvė

Visos šios virtuvės atrodo visiškai skirtingos, tačiau jų transformavimo metodikos yra panašios. Žaidžiant spalvų sprendimais kambarys gali tapti erdviu ir šviesiu, arba jaukiu ir šiltas. Ryškūs interjero elementai pridės gausumo, atgaivins virtuvę, taip pat turite visada atsiminti du dalykus: teisingą virtuvės baldų pasirinkimą ir jų pastatymo vietą, bei racionalų zonavimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].