Vieną iš gražių rudens dienų su vaikais nusprendėme išeiti į mišką pasivaikščioti. Klaidžiodami tarp medžių rinkome gražius lapus, giles ir kankorėžius. Net grybų radome. Parsinešėme visus šiuos daiktus namo, apžiūrėjau radinius ir nusprendžiau padaryti kompozicijas iš kankorėžių. Be to, artėja šventės, o kasmet puošti namus pačių pagamintomis puokštėmis yra tikrai gera idėja.

REKLAMA

Internete galite rasti tokių idėjų kalėdiniam dekorui, kurios gniaužia kvapą. Visgi, pasistengiau rinktis paprastesnius projektus. Štai ką man pavyko padaryti iš kankorėžių ir kitų po ranka turimų medžiagų.

REKLAMA

Naminės kompozicijos iš kankorėžių

Pirmiausia padarėme gyvūnėlius iš kankorėžių. Vaikai labai mėgsta tokius dalykus. Ypač jei jie patys dalyvavo jų gamyboje.

Ši elnių pora netgi gavo vardus. Bembis ir Rudolfas praktiškai tapo augintiniais.
Ant eglutės tikrai atsidurs keli žaisliniai gyvūnėliai.
Beje, apie eglutes. Iš kankorėžių galima padaryti mielas mini eglučių kopijas.
Ir net didesnius medelius.
Kai mano vaikai pasigamino žaisliukus ir prarado susidomėjimą, pradėjau gaminti sudėtingesnius gaminius. Pavyzdžiui, žvakides.
Kankorėžiai taip pat puikiai papuošia Kalėdų eglutę. Tiesiog reikia pridėti smulkių detalių, gėlių ir juostelių. Šiek tiek blizgučių ir – viskas!
Kokia žiemos kompozicija be eglės šakų ir dirbtinio sniego?

Amerikietiškuose filmuose visada puošia duris vainikais. Ši idėja man labai patiko, ir aš pradėjau taip daryti. Taigi, metas pagaminti kankorėžių vainiką.

REKLAMA

Apskritimą apvyniojau audeklu, prie jo pritvirtinau dekorą. Jis pasirodė šviesus ir gražus. O kaip jums atrodo?

REKLAMA

Tada padariau dvi paprastesnes žvakides. Ir supratau, kad pavargau.

REKLAMA

Likusius kankorėžius nudažiau skirtingomis spalvomis ir gražiai išdėliojau. Patenkinta rezultatu, greitai viską išvaliau ir nuėjau ilsėtis.

REKLAMA

Dabar aš sau ramiai laukiu atostogų. O šie rankdarbiai iš kankorėžių puikiai atrodo namuose. Tačiau dar yra laiko, todėl galiu pasirūpinti ir naujomis žiemos dekoro idėjomis. O kaip šiemet namus puošite jūs?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.