Neįprasta lentyna, kurią galite sukurti savo rankomis!

Kai susikaupė daug daiktų ir nėra kur jų dėti, neišvengiamai pradedate ieškoti, kur tilps lentyna. Galite ją užsisakyti parduotuvėje. Ir galite pagaminti patys iš paprastų plastikinių dėžių. Laimei, nėra problemų dėl turimos medžiagos. Jų lengva rasti rinkoje, o galbūt kai kurie turite pakankamai jų namuose. Kaip padaryti lentyną savo rankomis? Tuoj papasakosime.

lentyna

Labiausiai tokia idėja patiks kotedžų ir garažų savininkams. Jie galės sudėti visus daiktus į patogią spintelę. Toks dizainas neužima daug vietos ir yra pakankamai stiprus. Tuo pačiu metu medžiaga yra labai paprasta. Su juo lengva dirbti, lentyna gali būti sukurta pasitelkus improvizuotas priemones. Na, pradėkime?

Kaip pagaminti lentyną iš plastikinių dėžučių

Kad nešvaistytumėte lentų, įrankių ir bet kokių smulkmenų lentynoms statyti, naudokite plastikines dėžutes. Jei nuspręsite padaryti mažą trijų skyrių struktūrą, tada tiesiog nupjaukite vieną iš kiekvienos dėžutės šonų. Ir padėkite daiktus ant susidariusių lentynų.

lentyna

Jei jūsų stovas yra aukštas, neužimkite visos sienos. Palikite viršutinę juostą stabilumui ir konstrukcijos tvirtumui. Patogiausia pjaustyti aštriu peiliu arba metalui naudoti pjūklą. Bet žirklės ar vielos pjaustytuvai padarys tą patį. Ir tada surinkite lentyną iš dėžių.

lentyna

Idėjos projektuoti baldus iš plastikinių dėžių

Nors tokia lentyna yra praktiška, tačiau ji nėra labai patraukli. Bet šios mielos smulkmenos pritrauks kiekvieno dėmesį.

Kaip jums patinka vaikų kampelis?

lentyna

Net stalas su kėdėmis buvo sėkminga idėja.

Kitos lentynos

Pažvelkite į aplinką, galbūt rasite tinkamesnių lentynų medžiagų. Stilingos ir originalios lentynos, pagamintos iš medinių dėžių, gali suteikti jaukumo ir originalumo jūsų namų interjerui.

lentyna

Seni padėklai lengvai virsta knygų ir butelių saugojimo vieta.

lentyna

Arba puikia spinta.

Kaip padaryti lentyną, mes jums pasakėme, dabar jūs tiesiog turite paversti idėją į realybę. Pradėkite nuo mažų, o tada pačios rankos pradės daryti stebuklus. Neapsiribokite vien paprastomis lentynomis, panaudokite savo vaizduotę. Taip malonu žiūrėti į tai, ką pats sukūrėte.

Stilingi gėlių laikikliai. Išsirinkite jums tinkamiausią!

Stilingi gėlių laikikliai. Išsirinkite jums tinkamiausią!

Kaip sukurti komfortą namuose? Padarykite gerą remontą, pasirinkite tinkamą sienų ir grindų spalvų schemą, nusipirkite tinkamus baldus, padėkite kilimą, kuris nustatytų viso kambario stilių… Ir nepamirškite gėlių!

gėlių

Žinoma, augalus reikia prižiūrėti ir gražiai laikyti. Standartinis „močiutės“ vazonas ant palangės neveiks. Turite nustatyti augalų formą ir dydį, pasirinkti tinkamą lentynų kampą. Jie bus aptariami šiandien.

LENTYNOS

Apsvarstykite keletą lentynų variantų. Jie gerai tinka beveik bet kuriame kambaryje.

Ši parinktis žymi augalus yra naudinga dekoruojant interjerą. Lubų aukštis neturi reikšmės.

Tokios lentynos gerai tinka mažiems vazonams su gėlėmis, be to, ant jų gerai atrodys įvairios figūros ar figūrėlės. Atsargiai, nesugadinkite grindų geležinėmis kojomis. Jei reikia, paklijuokite juos kažkuo minkštu, pavyzdžiui, veltiniu.

gėlių

Medinė ankstesnio dizaino versija. Kaip matote, dėl savo vizualiai supaprastintos struktūros jis puikiai tinka naudoti lauke.

Liaudies meistrai akimirksniu sukonstruoja panašią lentyną iš poros vamzdžių ir šildomų rankšluosčių turėklų. Geras pasirinkimas, nes lentyna gerai laikosi ir gražiai atrodo.

gėlių

Kabančios lentynos gerai dera su vijokliniais augalais. Svarbiausia yra laiku juos genėti ir leisti augti teisinga linkme. Tačiau, kaip matote patys, net bazilikas ant jų atrodo gana žaviai.

Atvirkščiai, dekoratyvinė sienų apdaila nei vazonas, į kurį reikia žiūrėti rimtai. Augalai, esantys medinių vazonų viduje, yra gyvi ir juos reikia laistyti, tačiau, kaip matote, jie negali pasigirti dideliais dydžiais.

gėlių

Taip pat dekoratyvinis sprendimas. Bet tik čia gražus dirvožemio vaizdas vis dar vaidina svarbų vaidmenį. Sukulentai gerai auga tokioje akmenuotoje žemėje. Pasodinkite juos ten.

Grįžtame prie medžio. Tokia lentyna tiks daugeliui įvairaus dydžio augalų. Nors mes patariame gėles dėti aukščiau: tada vaizdas gražesnis, ir jos gaus daugiau saulės.

gėlių

Anot mūsų redaktorių, pats praktiškiausias variantas. Praktiškai tai yra stalas. Mes dedame vazonus ant pirmosios lentynos, o iš apačios – visus reikalingus indus. Svarbiausia, kad viskas atrodytų gražiai.

Jūs netgi galite sodinti žoleles, tokias kaip bazilikas, petražolės ar rukola. Patikėkite, valgomieji žalumynai taip pat gali atrodyti gražiai. Svarbiausia – lentynų dizainui naudoti aukštos kokybės medieną ir gerai ją apdoroti. Jokios plastikinės lentynos nesuteiks tokio efekto.

gėlių

Nebūtina visko pirkti parduotuvėje. Kai kuriuos dalykus galite sukurti ir savo rankomis. Ypač jei jau turite patirties tokiuose reikaluose ir garažą su dirbtuvėmis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].