Koks turėtų būti modernus buto interjeras? Sužinokite!

Ar jūs kada nors buvote namuose, kurių nenorite palikti? Jauki atmosfera, dizainas, viskas apgalvota iki mažiausių detalių – nieko daugiau! Kodėl vieni sugeba derinti subtilų skonį ir modernų stilių interjere, o kiti, renkasi naujausias tendencijas, bet namų interjeras tampa nuviliantis?

interjeras

MODERNUS BUTO INTERJERAS

Nuo pirmos dienos, kai jie įrengė dušo kabiną, aš jos nekenčiau. Kodėl įtikinau vyrą ją pirkti? Kaip ir visi, suviliojo gražus paveikslėlis iš katalogo. Jei parduotuvėje ji atrodė tvarkinga ir aukštos kokybės, tai namuose jis virto nepatogiu griozdu. To neatsveria net vienintelis privalumas – taupyti vandenį.

Kai kurie madingi interjero elementai sukelia baisių nepatogumų. Ir tada pradedate suprasti, kad buvo įmanoma viską padaryti be maivymosi ir daug praktiškiau.

Šiandien parodysime dažniausiai pasitaikančias šiuolaikinio interjero dizaino klaidas. Venkite jų, o jūsų namai visada bus jaukūs ir patogūs.

KLAIDOS MODERNIAME INTERJERO DIZAINE

Stikliniai stalai

Žinoma, jie sukuria lengvumo jausmą kambaryje ir atrodo originaliai. Bet saugos požiūriu jų naudojimas nėra pateisinamas. Jie turės būti nuolat trinami iki blizgesio, nes ant jų visada matosi dulkės ir pirštų atspaudai, o kampai dažnai sukelia sužalojimus. Jei norite išplėsti erdvę, pakabinkite metalines detales arba veidrodį akių lygyje ant sienos.

interjeras

Tapetai

Visų rūšių paveikslai nuo grindų iki lubų, įvairūs tapetai ir savaime išsilyginančios grindys kenkia akims ir smarkiai sumažina interjero kainą. Visada yra mados klasika, kurią galima dekoruoti diskretiškais interjero daiktais (paveikslais, lentynomis).

Netikras židinys

Jei židinyje negalima turėti ugnies, nėra prasmės jo laikyti. O naminiai židiniai iš kartoninių dėžių ne visada pasirodo gražūs. Išimtis gali būti tik fotostudijos.

interjeras

Blizgi virtuvė

Blizgantys fasadai turės būti plaunami kiekvieną dieną, atspaudai ir dėmės ant jų yra labai pastebimi. Geriau teikti pirmenybę virtuvėms iš natūralių medžiagų arba su MDF fasadais iš medžio. Ypatingais atvejais rinkitės matinius paviršius.

Visi kambariai yra skirtingo stiliaus

Jūsų namai yra vieni. Nedarykite kiekvieno kambario išskirtinio. Kad namai būtų jaukūs, patalpos turėtų turėti bendrus sąlyčio taškus. Psichologijos požiūriu dizaino nenuoseklumas jus erzins.

interjeras

Dušo kabina

Vietoj didelių gabaritų dušo kabinų, kurios sukuria aprovimo jausmą, geriau naudoti skaidrias dušo plokštes mažose voniose. Jie lengviau prižiūrimos ir atrodo daug modernesnės.

Vaikų baldai

Vaikų kambariai yra jaukūs tik pirmą kartą. Vaikai užauga, o netrukus jie ir jūs pavargsite. Vaikams geriau pasirinkti praktišką dizainą ir lengvai naudojamus daiktus.

interjeras

Interjero košė

Negalima naudoti interjere visų madingiausių dalykų kartu su močiutės sofa, kuri yra brangi jūsų širdžiai. Ne visada pats brangiausias yra geriausias sprendimas.

Neoninės lemputės

Jų naudojimas pateisinamas tik naktiniame klube. Ryški šviesa sužadina nervų sistemą, o žmogus tampa irzlus. Galite sukurti jaukią atmosferą, naudodami natūralų apšvietimą, lempas, žvakides ar mažas girliandas.

interjeras

Griežtas dizainas

Nedarykite kambario vienos spalvos. Pasirinkite lengvą pagrindinį elementą ir būtinai pridėkite ryškių elementų.

Užuolaidos ir nišos

Jei neplanuojate įrengti persirengimo kambario, nenaudokite užuolaidų nišai užmaskuoti. Geriau palikti ją atvirą, padaryti spintelę ar lentyną.

interjeras

Balkonas-sandėlis

Šiaip ar taip, stenkitės nepaversti balkono nereikalingų daiktų sandėliu. Ši erdvė gali būti naudojama skirtingais būdais ir visada tinkamai.

Piešiniai ant baldų

Nuotraukų atspaudai ant baldų yra bet kokio buto interjero košmaras šiuolaikišku stiliumi. Atsisakykite šios idėjos ir niekada to nedarykite.

Masyvios spintos

Tokie baldai užima daug vietos, o didžiulės spintelės ir lentynos visada yra užkrautos šiukšlėmis.

interjeras

Televizorius rėme

Nekreipkite per daug dėmesio į televizorių. Jei norite jį užmaskuoti, geriau padaryti ištraukiamą struktūrą.

Tinko apdaila ir kolonos 

Jei negyvenate rūmuose ar muziejuje, turėtumėte pamiršti apie įmantrius tinkų liejinius. Jie kaupia daug dulkių, kurias sunku pašalinti.

interjeras

Stulbinančios lubos

Panašios konstrukcijos ir jų priežiūra nėra pigios. Ir jei viršuje turite kaimynus, tūrinių lubų įrengimas nėra pateisinamas. Duokite pirmenybę klasikinėms, dažytoms šviesiomis lubomis arba matiniu ruožu.

Masyvios užuolaidos

Langus geriausia palikti atvirus arba naudoti vieno sluoksnio šviesias užuolaidas, tiulį. Langų užuolaidos atitraukia dėmesį ir dažnai atrodo juokingos. Skalbti masyvius audinius ir jais rūpintis yra beveik neįmanoma.

interjeras

Jei jūs gyvenate mažame bute, tai nėra priežastis pamiršti gražų interjerą. Venkite bendrų klaidų ir nemėginkite mažame plote sutalpinti visko, ką norėtumėte pamatyti didelio namo interjere.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].