Šiuose namuose yra viskas, ko reikia gyvenimui!

REKLAMA

Iš pirmo žvilgsnio šis nedidelis namas, palyginti su aplinkiniais namais, atrodo tarsi dėžutė. Jo dydis – tik 4×4 metrų.

REKLAMA

Tačiau jis yra pakankamai didelis, kad jame galėtų apsistoti dviejų suaugusiųjų ir vieno vaiko šeima. Be to, name yra viskas, ko reikia gyvenimui: miegamasis, virtuvė, vonios kambarys, svečių zona, sandėliukas ir net balkonas.

REKLAMA

Verta paminėti, kad namas žiemą yra šildomas, o vasarą gerai vėdinamas, todėl jame galima gyventi nuolat.

REKLAMA

Išlaikyti namą yra pigiau nei nuomotis. Šeima čia gyvena, kol statosi savo didelį namą.

REKLAMA

Jis atrodo kaip nedidelis namelis ir sunku įsivaizduoti, kad jame galima gyventi. Tačiau pamačius namo vidų – viskas tampa aišku: dėl aukštų lubų (4 m) namas suskirstytas į keturis plotus.

REKLAMA

Pirmajame aukšte yra prieškambaris, kuriame yra drabužinė, taip pat tualetas ir dušas. Antrojoje  zonoje yra virtuvė su šaldytuvu, kriaukle ir kaitlente. Po virtuve taip pat yra sandėliukas, kuriame yra katilas ir skalbimo mašina. Kituose aukštuose yra miegamieji.

REKLAMA

Tačiau, kad ir kaip žiūrėtum, vietos nėra daug, todėl motina ir sūnus laisvalaikį leidžia pas senelius, o tėvas užsiima didelio namo statyba.

Pagrindinis gyvenimo užmiesčio name privalumas – akivaizdžiai sutaupytos lėšos, kurių šiuo metu šeimai ypač reikia.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.