Viename iš Australijos miestų buvo parduodamas namas, tikras dvaras, ir įdomiausia, kad už labai pigią kainą!

REKLAMA

Kai abu broliai apie tai sužinojo, labai nustebo ir nusprendė apžiūrėti šį „stebuklą“. Tačiau „stebuklu“ pasirodė esąs namas, kuris gali būti apibūdinamas kaip sąvartynas. O visa tai dėl to, kad jo savininkas buvo toks tingus, kad nevalė jo net 40 metų!

REKLAMA

Visuose kambariuose buvo pilna šiukšlių. Nuo svečių kambario iki tualeto. Iš pradžių broliai nusprendė atsisakyti tokios idėjos, tačiau pigi kaina buvo tikrai labai viliojanti. Ir jie apsisprendė pirkti.

REKLAMA

Ištisus du mėnesius jie tvarkė ir vežė šiukšles iš namų. Tada dar porą mėnesių atlikinėjo kapitalinį remontą. Ir štai – tikra pasaka! Tiesiog pažvelkite į šį stebuklą!

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.