Būdai, kaip net mažiausią kambarį paversti erdviu rojumi

Jei jūsų kambarys yra 15 kvadratinių metrų, jame yra aukštos lubos ir langai, jums pasisekė, nes galite sukurti patogią aplinką be jokių problemų. Deja, taip nėra kiekvienuose namuose. Todėl namų šeimininkams, turintiems mažus kambarius, reikia daugiau išradingumo, kad maksimaliai išnaudotų erdvę.

REKLAMA

Pateikiame keletą patarimų, kaip net mažiausią kambarį paversti erdviu.

Grindys

REKLAMA

Ilgame ir siaurame kambaryje nemontuokite grindų išilgai sienos, kitaip tariant, neklokite grindų, atkartodamas kambario geometriją. Klokite jas horizontaliai. Tai padaryti yra šiek tiek sudėtingiau ir reikalauja daugiau laiko, tačiau rezultatas bus malonus akiai – jūsų kambarys atrodys platesnis ir erdvesnis.

Apšvietimas

REKLAMA

Apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį didinant erdvę. Neteisinga manyti, kad mažoje patalpoje pakanka vienos šviesos. Viskas yra atvirkščiai, nes kambarys su papildomu apšvietimu atrodo erdvesnis. Tačiau nebūtina apšviesti viso kambario ilgio. Apšvieskite jį tik tam tikrose vietose. Pavyzdžiui, ant lubų pakanka vieno šviestuvo, tačiau virš lovos įrenkite papildomas lempas.

Baldai su kojomis

REKLAMA

Kad kambarys atrodytų erdvus, turėtumėte vengti baldų, kurie dedami tiesiai ant grindų. Baldai be kojų natūraliai padaro kambarį dar mažesnį. Rinkitės baldus aukštomis kojomis, tačiau baldų kojos turėtų būti tinkamos formos ir neišsikišti daugiau nei baldų kampas.

Veidrodis

REKLAMA

Daugelis žmonių žino šį metodą, tačiau atrodo neteisinga jo nepaminėti. Tai vienas iš efektyviausių būdų net mažą plotą paversti dideliu. Veidrodis ne tik padaro kambarį erdvesnį, bet ir atspindi namų šeimininko stilių.

Baldų spalva

REKLAMA

Geriausia rinktis, kad baldai būtų panašaus atspalvio kaip ir sienos. Pvz., jei sienos šviesios, tai ir baldus rinkitės šviesių spalvų. Taip patalpa atrodys erdvesnė.

Sienų spalva

REKLAMA

Kitas būdas vizualiai padidinti erdvę yra nudažyti sienas kontrastingomis spalvomis. Vieną sieną nudažykite tamsesne, o kitą – šviesesne spalva.

Net ir mažas kambarys gali būti paverstas rojumi!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.