Baisiai nešvarų, ilgus metus nevalytą namą darbuotojai tvarkė 50 valandų

Tik įsivaizduokite, koks jausmas apima, kai pagaliau baigiate ilgai trukusius valymo darbus! Šiose nuotraukose užfiksuota, kaip vienas apleistas namas atrodė prieš ir po tvarkymo. Didžiosios Britanijos valymo įmonė „My Kind Of Clean“ taip įamžino savo darbo rezultatus. Šeši darbuotojai ištisas 50 valandų valė pastatą: išmetė šiukšles, nuplovė purvą ir dulkes. Įvertinkime jų pastangas!

REKLAMA

Valymo įmonė pasidalino, kaip atrodė daugelį metų neprižiūrėtas būstas.

REKLAMA

Yra priežastis, kodėl šis namas nebuvo valomas daugelį metų. Mirus žmonai, namo šeimininkas nustojo namus valyti. Draugai dėl jo sunerimo ir pasamdė valymo įmonę, rašo „DailyMail“.

REKLAMA

Namo šeimininko žmona mirė prieš kelerius metus. Nuo to laiko namas nebuvo valytas nė kartą.

REKLAMA

Pasak valymo įmonės darbuotojų, tokios didžiulės valymo užduoties jie dar nebuvo gavę.

REKLAMA

Kai jie priėmė užsakymą ir pamatė siaubingą vaizdą, vis tiek nepasidavė. Jie visi užsimovė pirštines, apsivilko specialius drabužius bei ėmėsi darbo.

REKLAMA

Kad visiškai išvalytų pastatą, šeši darbuotojai dirbo net 50 valandų.

REKLAMA

REKLAMA

Kai paliko gyventi vienas, našlys prikaupė daug šiukšlių. Jas visas teko išnešti.

REKLAMA

Užsakymą pateikę draugai taip pat liko patenkinti.

REKLAMA

REKLAMA

Namo šeimininkas labai apsidžiaugė, kad dabar namas toks švarus.

REKLAMA

Žinoma, darbuotojai irgi džiaugėsi matydami savo darbo rezultatus ir buvo optimistiškai nusiteikę, kad ne tik išvalys pastatą, bet ir pakeis bent vieno žmogaus gyvenimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.