Architektas sukūrė svajonių namą pensininkams miške

Su amžiumi žmonės vis labiau nori tylos, pabūti gamtoje ir ramybės. Pensinio amžiaus žmonės mėgsta laisvalaikį leisti lauke ar miške ir mėgautis grynu oru. Vienas architektas pensininkams pastatė tobulus namus miške, pažiūrėkite!

Japonijos architektas Issei Suma, žinomas visame pasaulyje dėl savo nepaprastų pastatų, pabandė įgyvendinti pagyvenusio žmogaus svajonę ir sukūrė tokį gyvenamąjį namą, kuris būtų patrauklus visiems, bent jau jo šalyje.

architektas

Dviejų pensininkų užsakymu viduryje miško jis pasistatė neįprastą namą. Taip pat jis suprojektavo ir pastatė atskirus pastatus virėjui ir administratoriui.

Nuostabus Issei Suma pastatytas namas yra labai neįprasto dizaino. Jį sudaro 5 „palapinės“, pagamintos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, minimalistinio stiliaus.

Visas kompleksas, vadinamas Jikka, užima 100 kvadratinių metrų plotą.

architektas

Apartamentai yra Japonijos kalnuose. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai, architektas norėjo rasti vietą pensininkams su švelniu klimatu ir nuostabia gamta.

Name yra virtuvė, kurioje galima ne tik gaminti maistą, bet ir pavalgyti.

architektas

Aplinkai nekenksmingas namas turi savo spiralinį baseiną.

Projektą užsakė dvi moterys, sukūrusios maisto prekių pristatymo pensininkams paslaugą.

Dabar pensininkai gyvena laimingai šiame gražiame privačiame name gamtos apsuptyje. Su jais gyvena socialinis darbuotojas ir virėjas.

architektas

Nepaisant nedidelio dydžio, namą sudaro du miegamieji, svetainė, virtuvė, valgomasis ir baseinas.

Turbūt kiekvienas pensininkas svajoja gyventi tokiame neįprastame name viduryje miško. Čia sukurtos visos patogiam gyvenimui būtinos sąlygos, galite mėgautis tyla, paukščių čiulbesiu ir sveiku, gaiviu oru.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].