15 kvadratinių metrų name yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Pažiūrėkite!

Ar manote, kad įmanoma patogiai gyventi 15 kvadratinių metrų name? Pasirodo, kad taip! Dėl protingo ir kompaktiško išplanavimo namas turi viską, ko reikia gyvenimui ir poilsiui. Tai gana erdvus namukas!

REKLAMA

Toks gražus namukas ant ratų yra puikus sprendimas tiems, kurie mėgsta keliauti arba kuriems reikia laikinų namų (norint apsistoti statybų aikštelėje, dirbant ar leidžiant laisvalaikį).

REKLAMA

name

Namas yra labai patogus, visi reikiami baldai yra mažoje patalpoje. Namas vadinamas „Poco Pink“, jį kuria aukščiausios klasės meistrai.

REKLAMA

„Tiny Living Workshop“ kuria mielus, miniatiūrinius namus, kuriuose yra viskas, ką turi ir įprastas namas. Yra keli langai, daugybė šviesos.

REKLAMA

name

Kiekvienas kampas name turi tam tikrą funkciją. Virtuvėje yra spintelės, stalčiai ir įmontuotos pertvaros.

REKLAMA

Štai erdvi standartinė virtuvė ir vonios kambarys!

REKLAMA

name

Namas turi langines bei duris. Tai apsaugo priekabą, kai reikia ją tempti į kitą vietą.

REKLAMA

Tai yra standartinis mėlynas „Roso“ namas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.