Šiltuoju metų laiku nėra nieko maloniau, kaip leisti laiką lauke, tačiau poilsį gali apkartinti įvairūs kenkėjai. Su jais kovoti tikrai ne visada yra paprasta, tačiau pasinaudoję keliais naudingais patarimais jų galėsite atsikratyti kur kas greičiau.

Alaus mylėtojams nereikės sukti galvos, kaip atsikratyti į sodą užklystančių šliužų – tiesiog pasidalinkite su šiais kenkėjais pinta alaus, ir galite net neabejoti, kad šliužai susirinks būtent čia. Nusimato vakarėlis!

Jei pastebite, kad sode užsiveisė daugybė skruzdėlių, jas galite atbaidyti naudodami citriną, česnaką ir levandas. Levandos ne tik veiksmingai atbaido skruzdėles, bet taip pat pasižymi maloniu aromatu, todėl jų naudojimas gali būti iš tiesų puikiu pasirinkimu.

Uodai vasaros metu daugeliui mūsų neduoda ramybės, tačiau ar žinojote, kad šiuos kraujasiurbius puikiai atbaido pomidorų kvapas?

Nė viena vapsva nesiryš apsilankyti tokioje vietoje, kuri skleidžia kavos aromatą, todėl galite užkaisti kavos, pripilti jos į didelį puodą, ir jį pastatyti sode.

Nors kurmiai padeda purenti dirvą ir paruošti dirvožemį, tačiau jie nuosavame sode ne visada yra laukiami. Jei norite išvengti kurmių apsilankymo, sode auginkite krienus – jų kvapas kurmiams yra itin nemalonus.

Ežiukai yra laukiami kiekviename sode – jie padeda efektyviai kovoti su kenkėjais. Norite privilioti ežiukų į savo sodą? Įsirenkite gyvatvorę – ežiai čia labai mėgsta slėptis.

Na, ir paskutinis patarimas… Niekuomet neardykite širšių lizdo – tai gali baigtis tikrai liūdnai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].