Zodiako ženklas ir šlovė: kaip tai lemia žvaigždžių karjerą?

Tapti garsenybe nėra lengva. O tie, kurie pasiekia šlovę, dažniausiai deda daug pastangų, kad išliktų populiarumo viršūnėje. Kartais tam pastangų visai nereikia, viskas priklauso nuo zodiako ženklo. Šlovė kiekvieno trokštamas dalykas, tačiau ar ji tikrai teikia džiaugsmą?

Vėžys yra laisvę mylintis ženklas, kuris mėgsta leisti pinigus ir yra nekenčia būti ribojamas taisyklių. Jam palankios veiklos sritys, kurioms reikalingas kontaktas su visuomene, kad jis galėtų pajausti savo reikšmingumą. Labai dažnai Vėžiai nesupranta, ko jie iš tikrųjų nori iš gyvenimo, jie gali įsitraukti į visus blogiausius dalykus (alkoholį ir narkotikus) ir piktintis, kodėl karjeros viršūnė staiga krenta žemyn.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, šlovė

Lindsay Lohan daugybė vaidmenų leido išgarsėti, tačiau alkoholis ir narkotikai situaciją pablogino. Dažnas buvimas reabilitacijos centruose ir finansinė draugų parama situacijos nepagerino…

Reperis Cyril Tolmatsky (slapyvardis Decl) užsitarnavo gerą vardą dėl savo tėvo finansinių investicijų. Remiantis horoskopu, Vėžys greitai „susirgo“ žvaigždžių liga ir patyrė baisias pasekmes – pasinėrė į alkoholizmą ir narkotikų vartojimą. Galiausiai supykęs tėvas sūnui nebedavė pinigų ir karjera greitai ėmė žlugti.

Kitas ženklas, nepalankus garsenybių karjerai, yra Dvyniai, kurių skiriamasis bruožas yra nenuoseklumas. Fantazija ir realybė jų galvoje susimaišo, tad jie taip ir nežino, ką nori daryti. Jie linkę gyventi praeityje, liūdi dėl visų praleistų galimybių. Ryškus šio ženklo atstovas yra Marilyn Monroe. „Visada jaučiau, kad manęs nėra“, – sakė ji. Marilyn, kaip tikri Dvyniai, buvo nestabili santykiuose ir vėl ir vėl patirdavo nesėkmes asmeniniame gyvenime. Šios nesėkmės ir nuolatiniai vidiniai išgyvenimai ją privedė prie depresijos, kurią ji „gydė“ alkoholiu ir narkotikais. Taigi žlugo ne tik karjera, bet ir visas gyvenimas.

Kadaise populiarios grupės atlikėja Anastasija Kochetkova dar vienas žmogus, kurį apleido šlovė. Kaip ir būdinga Dvyniams, Anastasija savo muzikinei karjerai teikė pirmenybę, tačiau tai truko neilgai. Po skyrybų Anastasija bandė grįžti į sceną, tačiau nesėkmingai.

Mergelė yra labai racionalus ženklas, tačiau dažnai jos atstovai pakenkia sau patys. Daugiausia problemų kyla dėl vidinio nepasitenkinimo ir nesugebėjimo suprasti savęs.

mergelė, šlovė

Toks neužtikrintumas daro neigiamą poveikį karjerai. Macaulay Culkinas ilgą laiko buvo pasaulinio lygio garsenybė. Jam buvo pažadėta nuostabi karjera, tačiau jo tėvai tuo laikotarpiu išsiskyrė ir berniukas nusprendė, kad jis yra atsakingas už šeimą ir turi būti su tėvais, kol viskas susitvarkys. Režisieriai neįvertino jo kilnaus impulso ir nustojo kviesti filmuotis.

santykiuose, savaitės horoskopas

Vandeniams sunku atleisti sau už klaidas ir pamiršti praeitį. Dažnai jam atrodo, kad lengviau būti vienam ir neieškoti palaikymo iš artimųjų. Toks požiūris į gyvenimą sužlugdė aktorės Misha Barton karjerą. Ji viena negalėjo susidoroti su „žvaigždžių“ liga, o nesugebėjimas užmegzti santykių privertė vartoti alkoholį ir gerti raminančias tabletes. Nesugebėjimas atsikratyti priklausomybių privertė Mishą atsisveikinti su aktorės karjera.

vandenis, milijonieriumi

Skorpionas pasižymi nepaprastai sunkiu charakteriu, jis labai užsispyręs ir nemoka atleisti kitiems. Jo karjerą gadina ne tik šie trūkumai, bet ir nesupratimas, kad aplinkiniai yra nepatenkinti. Joaquinas Phoenixas po puikaus vaidmens filme „Gladiatorius“ galėjo padaryti puikią karjerą, tačiau neišdildomas noras kritikuoti Holivudo taisykles pakišo jam koją.

šlovė

Žinoma, šlovė vilioja visus, tačiau ne kiekvienam pavyksta su tuo susitvarkyti…

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].