Žmonės pamatė, kad kažkas bando ištrūkti iš ežero ledo gniaužtų. Tai kas nutiko vėliau yra neįtikėtina!

Įsivaizduokite, kad einate pėsčiomis aplink ežerą. Staiga pamatote briedį, įstrigusį lediniame vandenyje. Ką darote? Šie žmonės susidūrė su tokia situacija ir reikia pripažinti, kad jie su ja susidorojo puikiai.

Didelis gyvūnas ir užšalęs ežeras, tai nėra geras derinys. Ypač jei ledas nėra storas. Deja, tokių situacijų pasitaiko, ir tuo įsitikino švedų pora, kuri greitai įsipareigojo išgelbėti didžiulį briedį.

Žmonės

Tik po pusvalandžio gyvūnas sugebėjo išlipti iš ledo skylės, kurioje buvo įstrigęs. Žemiau rasite vaizdo įrašą iš gelbėjimo operacijos, kuri buvo aprašytas taip:

Kai lediniame vandenyje pamatėme briedį, kuris įvairiais būdais bandė išeiti iš šios situacijos, žinojome, kad reikia jam padėti. Mano partneris Sigridas Sjösteenas pradėjo laužyti ledus, kad jis galėtų išeiti iš bėdos, kurioje jis buvo. Visas veiksmas užtruko apie 30 minučių. Po to briedis buvo saugus.

Čia yra vaizdo įrašas, atkuriantis tikėjimą žmonija:

Moteris rado ant kelio numestą maišą, tai kas buvo viduje suspaudė jos širdį

Tikriausiai turėjote tai, kad paskutinę akimirką nusprendėte padaryti ką nors kitaip nei įprasta. Jūs pasirinkote kitą kavinę ar ėjote kitu keliu, o įpročių pasikeitimas viską pakeitė…

Susitikote su senu draugu, kurio nematėte metų metus ar grįžę namo, sužinosite, kad jūsų partneris jus apgaudinėja. Kartais maži pokyčiai gali pakeisti visą jūsų gyvenimą. Tai gali patvirtinti moteris Malissa Sergent Lewis, kai vieną dieną pasirinko kitą kelią.

Vieną rytą moteris šiek tiek vėlavo į pradinę mokyklą Kentukyje, kur ji dirba. Užuot pasirinkusi įprastą maršrutą, moteris nusprendė pasirinkti šalutinį kelią, kad ten nuvyktų greičiau. Tai buvo sprendimas, kurio jis niekada nepamirš.

Moteris

Tą dieną maršrute nebuvo daug eismo, bet buvo kažkas kita: šiukšlių maišas.

„Keliaudama pastebėjau šiukšlių maišą. Kai privažiavau arčiau jo, vis labiau įsitikinau, kad jis juda “. – sakė Malissa.

Maišelyje tikrai buvo kažkas gyvo, ir Malissa žinojo, kad ji turi patikrinti, kas tai yra. Ji išlipo iš automobilio ir atsargiai priartėjo prie maišo, kuris buvo labai stipriai surištas.

Moteris

Malissa švelniai atplėšė maišo kampą ir pažvelgė į vidų. Viduje ji pamatė tai, kas ją šokiravo.

„Tai buvo šuniukas, kuris su malonumu sutiko mane. Kai tik atidariau maišą, jis iškart pradėjo mojuoti uodega. Aš negalėjau tuo patikėti… “

Kažkas įdėjo šuniuką į šį maišą ir įmetė į kelio vidurį. Nežinia, kiek laiko vargšas praleido tamsoje. Šuniukas nešiojo apykaklę, bet, deja, neturėjo šeimininko tapatybės pažymėjimo. Moteris žinojo, kad negali jo palikti ten, todėl ji įkėlė jį į mašiną ir nuėjo su savo šunimi į mokyklą.

Moteris

Moters sūnus paėmė šuniuką ir parvežė jį namo. Tada jie nuvežė jį pas veterinarą, kur jis buvo apžiūrėtas ir paskiepytas. Kaip šuniukas pateko į maišą, liks paslaptis. Jis galėjo būti apleistas ar pavogtas, todėl Malissa pranešė apie atvejį policijai.

Paaiškėjo, kad nebuvo pranešta apie šuniuko dingimą. Moterį tai nudžiugino, nes ji nutarė įsivaikinti šunį ir suteikti jam meilės, kurios jis nusipelnė. Gyvenimas tikrai paslaptingas. Jei Malissa nebūtų vėlavusi tą rytą ir ėjusi tuo pačiu keliu, kaip visada, ji niekada nebūtų atradusi šuniuko ir istorija būtų buvusi tragiška.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].